Наталі Жуковій вручили державний орден на 25-річчя Незалежності України

chess_Zhukova_orden_2016В Одесі 24 серпня під час урочистого святкування 25-ї річниці Незалежності України губернатор області Міхеіл Саакашвілі вручив Орден княгині Ольги ІІ ступеня відомій українській шахістці Наталі Жуковій.

Нагадаємо, дворазова чемпіонка Європи з шахів Наталя Жукова була відзначена Указом Президента з нагоди Дня Соборності України за значний особистий внесок у розбудову держави.

«23 січня був виданий Указ Президента, а вже через день я поїхала на турнір, тому тоді якихось особливих емоцій не було. А сьогодні, в такий святковій атмосфері, в день 25-річчя незалежності нашої країни все відбувалося дуже урочисто, в День народження України мені вручили орден. Це були дуже приємні відчуття. Особлива подяка Спортивному комітету України, який оцінив мої успіхи та вирішив, що я гідна цієї нагороди», — поділилася враженнями Наталя Жукова.

Відзначимо, це вже друга відзнака спортсменки на найвищому офіційному рівні. У 2006 році вона отримала Орден княгині Ольги ІІІ ступеня за здобуття першого місця на 37-й Всесвітній шаховій Олімпіаді та піднесення міжнародного престижу України. Додамо, Орденом княгині Ольги нагороджуються за визначні заслуги перед українським суспільством лише жінки.

Вже найближчим часом, 31 серпня, Наталя Жукова у складі збірної України відправляється до Баку (Азербайджан), де 1 вересня відбудеться урочиста церемонія відкриття 42-ї шахової Олімпіади. Наразі одеситка посідає 22-у сходинку в рейтингу ФІДЕ.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *