Назвали кращих гравців у футзалі та бічсокері

 futsal_football_stars-2016У грудні в Києві вперше в історії українського футболу пройшла церемонія вручення премії Футбольні зірки України 2016. Участь у святковому заході взяли представники футзалу і пляжного футболу.

В номінації «Кращий гравець» в українському футзалі переміг Сергій Журба, універсал ФК «Хіт». Він обійшов представника харківського «Локомотива» Дмитра Бондаря та футзаліста московської «Діни» Євгена Іваняка.

А ось «Кращим гравцем» вітчизняного бічсокеру визнано Віталія Сидоренка, голкіпера збірної України та київського клуба «Артур Мьюзік», за плечима в якого блискучий сезон. Окрім Віталія, до трійки претендентів увійшли захисник національної команди та ФК «Хіт» Олександр Корнійчук, який вперше за свою кар’єру провів сезон у збірній з капітанською пов’язкою, а також його одноклубник Дмитро Медведь.

Зазначимо, трійку претендентів та переможця визначили опитуванням провідних спеціалістів футзалу чи пляжного футболу.

Нагадаємо, збірна України з пляжного футболу стала лауреатом «Спортивного сузір’я 2016» за історичне звершення – перемогу на Чемпіонаті Європи 2016 року. Що стосується результатів національної команди з футзалу, то на цьогорічному ЧС в Колумбії наші хлопці дісталися 1/8 фіналу, де поступилися майбутнім чемпіонам з Аргентини.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *