Не кількістю, а якістю

powerlifting-Oleh-YasenetskiyУ місті Хернінг (Данія) відбувся чемпіонат Європи з пауерліфтингу серед юніорів та юніорок, юнаків та дівчат. Україну на цих змаганнях представляло двоє спортсменів.

Єлизавета Солопан, бронзова призерка чемпіонату України серед дівчат, дебютантка міжнародних змагань, виступала у ваговій категорії до 63 кг серед дівчат. Єлизавета виборола дві малі срібні медалі – у присіданні показала 122,5 кг, а в тязі становій – 137,5 кг; у загальному заліку бронза – сума триборства склала 315 кг.

Олег Ясенецький, бронзовий призер тогорічного чемпіонату Європи серед юніорів, змагався за перемогу у ваговій категорії до 59 кг. Результатом 142,5 кг у жимі лежачи Олег здобув малу золоту медаль; додав до нього мале срібло у присіданні (220 кг) і в тязі становій (195 кг). За сумою триборства Олег посів друге місце – 557,5 кг.

А основний склад юніорської збірної вже готується до чемпіонату світу серед юніорів та юніорок, юнаків та дівчат, що пройде з 28 серпня до 2 вересня 2012 року у Польщі.

{social}

{iarelatednews articleid=»1138,1111″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *