Не лише нагороди. 6 ліцензій в кікбоксингу на ВІ-2017

kickboxing_eurochamp-2016_ukrЗ 25 по 29 жовтня в Мариборі (Словенія) пройшов Чемпіонат Європи 2016 року з кікбоксингу WAKO. Змагання серед чоловіків й жінок проходили в трьох розділах: К1, лоу-кік та лайт-контакт. Окрім нагород, українські спортсмени вибороли 6 ліцензій на Всесвітні ігри 2017 року, які влітку прийматиме польський Вроцлав. Володарями ліцензій стали Орфан Сананзаде, Юрій Перетятько, Роман Головатюк, Віталій Дубіна, Віталій Корчак і Наталія Мартюхіна.

Нагадаємо, кікбоксинг став одним з чотирьох нових спортивних дисциплін, які поповнили змагальну програму Всесвітніх ігор-2017 на запрошення міста-господаря.

Що ж до результатів ЧЄ-2016, то на рахунку «синьо-жовтої» команди 12 нагород.

Чемпіоном Європи у розділі К1 став Олексій Сердюк. У фіналі 51 кг він здолав представника Азербайджану.

Володарями срібних медалей в К1 є Сергій Герасименко (57 кг), Віталій Дубіна (71 кг) та Віталій Корчак (86 кг). В лайт-контакті у вазі до 84 кг віце-чемпіоном Старого Світу став Данило Демчишин. Герасименко поступився турецькому кікбоксеру, Дубіна не справився з болгарином, Корчак програв поляку, а Демчишин – росіянину.

На третю сходинку п’єдесталу пошани в лоу-кік піднявся Артур Закирко (71 кг). Бронзовим призером континентальної першості у лайт-контакті став Артем Бєлов (89 кг). Решта відзнак бронзового ґатунку була здобута в К1 завдяки зусиллям Марії Бєлкіної (48 кг), Наталії Мартюхіної (60 кг), Орфана Сананзаде (63,5 кг), Юрія Перетятька (67 кг) та Романа Головатюка (понад 91 кг).

Раніше ми писали, чим запам’ятався Чемпіонат України 2016 року з кікбоксингу в К-1, лоу-кік та лайт-контакті.

А ось цьогорічних чемпіонів Європи в пойнт-файтингу, кік-лайті, фул-контакті й музичних формах ми дізнаємося вже незабаром у листопаді в Греції

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *