Неочікувані результати традиційного турніру з самбо в Києві

sambo_oberigЦими вихідними в столиці зібралися самбісти з усієї країни, аби посперечатися за перемогу в турнірі на призи спортивного клубу «Оберіг». Ці змагання зі спортивного й бойового самбо серед чоловіків вже стали традиційними. До Києва приїхали близько півтори сотні учасників, які представляли одинадцять регіонів нашої держави: Рівненщину, Одещину, Черкащину, Чернігівщину, Хмельниччину, Херсонщину, Вінниччину, Прикарпаття, Харківщину, Київщину і місто Київ.

Ізюминкою турніру стали спроби титулованих представників спортивного самбо випробувати себе в бойовому розділі.

Так, бронзовий призер чемпіонату Європи і І Європейських ігор Размік Тоноян у надважкій категорії виграв обидва розділи. Цікаво, що в одному з фіналів йому протистояв бронзовий призер чемпіонату світу-2015 з бойового самбо Дмитро Побережець.

Також за двома спеціалізаціями переміг Сергій Бобир (до 62 кг), бронзовий призер чемпіонату світу-2015 з бойового самбо.

Цікавим видався бій у вазі до 90 кг в бойовому самбо. Іван Васильчук, переможець ЧС й Всесвітніх ігор єдиноборств, тактично програв Дмитру Батоку. Хоча в розділі спортивного самбо Іван стояв на найвищій сходинці п’єдесталу пошану.

Окрім згаданих вище спортсменів, переможцями змагань стали: у спортивному самбо – Грачик Осіпян (57 кг), Ігор Бурий (68 кг), Артур Саркісян (74 кг), Заур Мусаханов (82 кг), Олексій Моісєєв (до 100 кг); у бойовому самбо – Андрій Кучеренко (57 кг), Олександр Ткаченко (68 кг), Олексій Заєць (74 кг), Артур Таратасюк (82 кг).

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *