Нещодавно визначились чемпіони світу зі спортивного орієнтування серед юніорів та ветеранів

Старше покоління змагалось в Копенгагені (Данія). Учать у чемпіонаті світу серед ветеранів взяли 4 200 учасників з 48 країн, віковий діапазон становив від 35 до 95 років.  Україну представляла збірна з 18 спортсменів.

У підсумку національна збірна здобула дві нагороди. Віце чемпіоном світу зі спортивного орієнтування серед ветеранів став Микола Божко, який змагався в одній з найбільших по кількості суперників (300 учасників) віковій групі «65».

Другу медаль збірної здобув Владислав Ласкаржевський, який виборов бронзову нагороду у віковій групі «35».

Варто відзначити також результат Тетяни Божко, яка зупинилась за крок до п’єдесталу та посіла 4 місце у другій за потужністю віковій групі «60» (260 суперників). Найстаршою учасницею нашої збірної була Лілія Пох (74 років), яка стала 12-ою на довцій дистанції у своїй віковій групі.   

Майже в той самий час в місті Кечкемет (Угорщина) змагались на першості світу зі спортивного орієнтування юніори (спортсмени віком до 20 років). Загалом участь у змаганнях взяли 331 спортсмен з 36 країн світу.

Збірна команда України була представлена 7 спортсменами. Найкращі результати продемонстрували Станіслав Поляниця та Марія Тимощук з Київської області.

Станіслав Поляниця посів 13 місце на середній дистанції. Варто зазначити, що Станіслав увійшов до фіналу з 3 результатом! Це давало можливість розраховувати на перемогу. На превеликий жаль, прикрі технічні помилки не дозволили нашому талановитому спортсмену реалізувати потенціал. Марія Тимощук показала 16 результат на довгій дистанції.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *