Нестабільний уїк-енд українських мотокросменів

motocross-Mykola-Paschynskiy-Arco-di-TrentoВ італійському Арко ді Тренто відбувся четвертий етап чемпіонату світу з мотокросу у класі МХ3, а словацькому містечку Велике Угерце – п’ятий етап чемпіонату Європи у класі Open. Провідні українські гонщики знову набрали очки, хоч і виступили не так вдало, як дозволяє їхній потенціал і форма на даний момент.

Після етапу МХ3 у болгарському Трояні Микола Пащинський отримав можливість ще трохи підлікувати травмовану ногу і провести на італійській землі два повноцінні тренування. Враховуючи той факт, що мальовнича траса в Арко ді Тренто вже була знайома українцеві після березневого виступу в чемпіонаті Італії, можна було припустити, що це допоможе гонщикові швидше освоїтися на 4-му етапі.

Суботня кваліфікація подарувала надію на позитивний результат за підсумками гоночного уїк-енду. Стартувавши п’ятим, Микола дістався до фінішу на сьомій позиції, при цьому два суперники перед ним фінішували буквально в трьох секундах.

На жаль, спортсменові не вдалося реалізувати свій швидкісний потенціал в основних заїздах через невдалі старти (хоча час найкращого кола Миколи зовсім трохи поступається результатам лідерів). У першому заїзді Пащинський стартував 20-м, дістався до 16-ї позиції, після чого сталося падіння. Важелі на кермі загнулися, і довелося заїжджати на піт-лейн, щоб виправити ситуацію. У гонку пілот повернувся вже на останньому місці. До кінця заїзду з 34-го місця Миколі вдалося дістатися до 25-го.

Розраховуючи реабілітуватися в другому заїзді, гонщик перестарався на старті і застряг в стартовій машинці. Поїхавши зі старту останнім, Микола, проте, зміг дістатися до 18-ї позиції і взяти три очка. Після чотирьох етапів український гонщик посідає 24-те місце в чемпіонаті. Лідерство утримує австрієць Маттіас Фолькнер. Наступний етап пройде в Младині (Хорватія) 3-го червня.

У Словаччині тим часом продовжувалася боротьба за лідерство у загальному заліку чемпіонату Європи між нашим Романом Морозовим та білорусом Євгеном Тилецьким, який випереджав українця на 4 очка.

У першому заїзді Морозову так і не вдалося дістат конкурента: Тилецький – перший, Морозов – другий, хорват Ярош Матей – третій. Другий заїзд виявився для Морозова зовсім невдалим: він виграв старт, перші два кола утримував лідерську позицію, але, на жаль, через проблеми з технікою так і не фінішував – 0 очок у залік чемпіонату. Переміг у гонці росіянин Артем Садилов, а Тилецький був другим.

Після п’яти етапів ЕМХ Open білоруський мотокросмен лідирує з відривом від Морозова у 29 балів (за перемогу в гонці спортсмен отримує 25). Тилецький має 226 очок, Роман Морозов – 197, Артем Садилов йде третім з результатом 143 бали. Наступний етап – вже ближчими вихідними у Білорусії.

{social}

{iarelatednews articleid=»1112,1093,1083,998″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *