Нестерчук фінішував другим на «Ралі фараонів»

altВперше в історії українська команда потрапила у призові місця на етапі Кубку світу з ралі-рейдів. Команда «Sixt Ukraine» фінішувала на 2-му місці в абсолюті і на першому місці у своїй категорії Т1.1 (автомобілі суперпродакшн з бензиновим двигуном) на ралі Фараонів, яке проходило в Єгипті.
Усього в гонці взяли участь: 76 мото- і квадроциклів, 26 автомобілів і вантажівок, 9 учасників «Рейду». У цьому ралі-рейді взяла участь 21 країна. Що стосується спортивних аспектів, то ралісти за шість бойових етапів пройшли 2600 кілометрів маршруту, з яких 2250 км були в заліку.
Лідер української команди Вадим Нестерчук перед вильотом на гонку ставив перед своїми підопічними мету потрапити до трійки призерів ралі Фараонів. Вже з першого дня перегонів команда поступово почала виконувати цю установку, але після третього етапу, коли українські спортсмени закріпилися на 4 місці, все ніяк не вдавалося наблизиться до своїх суперників. Раз у раз наші відставали на 5 або 10 хвилин на кожному етапі від свого найближчого конкурента росіянина Бориса Гадасіна. 
Вадим Нестерчук п’ятий етап охарактеризував як вирішальний у гонці. І от коли за спиною був фініш п’ятого дня, українська команда все ще впевнено трималася на 4 місці. До найближчого конкурента – 52 хвилини, а найближчий до українців екіпаж відставав більше ніж 4 годин. Здавалося, потрапити у призи вже не вдасться. Останній етап довжиною 414 км не дав би можливості нагнати час розриву. Але удача посміхнулася «Sixt Ukraine». При мінімальному розриві у 15 хвилин між Юном Міцухаші (друге місце) і Борисом Гадасіним (третє) зав’язалася жорстока боротьба. Швидкості були на межі, і росіянин перевернув автомобіль. У Міцухаші в цей момент ламається ремінь генератора. Екіпаж Вадима Нестерчука в цей час технічно і впевнено йшов за лідером гонки Жаном-Луї Шлессером, програючи йому від 5 до 10 хвилин упродовж усієї гонки. На останньому етапі українці фінішували другими. Поки Гадасін і Міцухаші дісталися до фінішу, час було втрачено. Український екіпаж вже обійняв другу сходинку в абсолюті.
Лідер команди «Sixt Ukraine» Вадим Нестерчук оцінює свій виступ на ралі Фараонів як прекрасну підготовку до Дакару. Крім цього, він залишився задоволений і результатом ралі. «Ми чекали цього моменту, він стався на 6 день, і ми його повністю використали, обійшли своїх двох основних суперників. Після 4 місця на «Шовковому шляху» друге місце на ралі Фараонів, на дуже складному і цікавому ралі, це хороший результат для нашої команди. Він вселяє впевненість у наших силах. Думаю, нам під силу приїхати в десятці найсильніших на Дакарі і напевно виграти в наступному сезоні Кубок світу», – сказав Нестерчук.
{social}
{iarelatednews articleid=»827,785,739,413,409″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *