«Нокаутний» вечір на Pro Boxing Show-2017

pro-boxing-show-2017_22.04_dalakyanЦими вихідними в Києві відбувся перший в цьому році Pro Boxing Show-2017. В рамках цього заходу, який проводить промоутерська компанія Union Boxing Promotion за сприяння Ліги професіонального боксу України, українські боксери захищали одразу три пояси WBA Continental. Претендентами на титул були бійці з Аргентини, Бельгії та Мексики.

Першим відстояти свій пояс вдалося Олександру Єгорову (18-1-1, 9 КО). Він вже у третьому раунді забезпечив собі перемогу технічним нокаутом. Не встояв перед натиском українця аргентинець Лукас Рафаель Баєс (55,3 кг).

Яскравий поєдинок влаштували найбільш титулований боєць UBP Олег Єфимович (29-2-1, 16КО) та чемпіон Бельгії Урбано Джуліані, які вийшли в ринг один проти одного в категорії до 57,2 кг. Підтримка столичної публіки допомогла досвідченому боксеру вже вп’яте захистити титул континентального чемпіона. Бельгієць зміг витримати удари Єфимовича лише до сьомого раунду, в якому суддя зупинив поєдинок.

Головною боксерською сутичкою вечору Pro Boxing Show-2017 стала зустріч між нашим Артемом Далакяном (15-0, 11 КО) та мексиканцем Луісом Мануелем Маcіасом (50,8 кг). Далакян, якого називають найбільш перспективним і технічним боксером компанії-організатора, зумів справитися з володарем регіонального титулу WBC за шість раундів, коли відправив Масіаса в нокаут.

Таким чином, боксери Union Boxing Promotion захистили свої пояси.

Окрім того, цього ж вечора пройшли рейтингові поєдинки. Так, в 66,7 кг Едуард Скавінський у першому раунді відправив у нокаут Антона Корнєєва. В 69,9 кг за рішенням суддів Богдан Онищенко переміг Богдана Процишина. Петро Іванов впевнено переміг Володимира Романенка в 76,2 кг, відправивши в нокаут останнього вже у другому раунді. Аналогічно завершився бій в 66,7 кг, де Мішико Беселія не залишив шансів Валентину Півню. Ігор Магурін рішенням суддів був визнаний сильнішим в непростому поєдинку проти представника Мальти Керстіна Брауна (це вага до 57,2 кг). Достойно бився проти Ігоря Кудрицького португалець Руі Мануель Паваніто, проте вердикт арбітрів був одноголосно на користь переможця (до 76,2 кг).

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *