Нова можливість у сфері неолімпійського спорту

graduationhatsВ Україні з’явилася можливість здобути диплом магістра за спеціальністю «Фізична культура і спорт» (професійний та неолімпійський спорт). Унікальний курс викладають в Національному університеті фізичного виховання і спорту України на тренерському факультеті на кафедрі професійного, неолімпійського та адаптивного спорту.

Під час проходження цього курсу магістранти поглиблять свої знання з актуальних аспектів професійного, неолімпійського та адаптивного спорту; опановують сучасні технології спортивного тренування; дізнаються про загальні засади методології наукової та професійної діяльності, які необхідні сучасному фахівцю: керівнику підприємства, організаціям спортивної спрямованості, місцевим і державним органів управління фізичною культурою та спортом; викладачу вищих навчальних заходів ІІІ та ІV рівнів акредитації; тренеру з виду спорту.

Термін навчання приблизно однаковий на обох формах: денна триває 1,5 роки, заочна – 2 роки.

В Національному університеті фізичного виховання і спорту України магістрів готують вже 16 років, тому все продумано та налагоджено. Створено атмосферу наукової творчості та ініціативності, процес викладання відбувається згідно інноваційних методик, допомагають якісно підготуватися до вступу в аспірантуру. Окрім цього, можна здобути практику на різних спортивних об’єктах, а також отримати нову спеціальність, незважаючи на бакалаврський профіль.

Окремо зауважимо, що в університеті створено всі умови для поєднання навчання з тренуванням, а іногороднім студентам-магістрантам надається гуртожиток.

Детальну інформацію щодо спеціальності «Фізична культура і спорт» (професійний та неолімпійський спорт) можна дізнатися: за робочим телефоном (044) 287 02 96, мобільним (093) 832-50- 30, по електронній пошті (pnas-sport@ukr.net) чи на веб-сторінці ВНЗ (www.uni-sport.edu.ua).

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *