Нові чемпіони-скелелази України: складність і швидкість 2016-го

skelelazinnja_dnipro_ukrchamp2016У Дніпрі пройшла першість країни зі скелелазіння 2016 року. Нагороди розігрувалися в складності та швидкості. У турнірі взяли участь понад 80 атлетів з 12 регіонів, які змагалися протягом трьох днів.

Спершу глядачі ЧУ дізналися призерів у складності. Перемогу у фінальному раунді здобув місцевий скелелаз Валерій Крюков. Йому протистояв новоспечений рекордсмен України з Українки Федір Самойлов. Бронза на рахунку Михайла Ткачука.

У жінок звання найкращої в цьому розділі змагань розіграли господарки. У «домашньому» протистоянні переможницею вийшла Євгенія Казбекова. Даря Брилєва – срібний призер. Киянка Наталя Ручка стала третью.

У фінальний третій день чемпіонату України ми дізналися трійку призерів у швидкісній дисципліні. Беззаперечним лідером є і залишається Даниїл Болдирєв, які наразі представляє Одесу. Другим стає Костянтин Павленко. Топ-3 країни замкнув Єгор Кондратюк з Нікополя.

Серед дівчат найшвидшою була Яна Луговенко (Нікополь). Одеситка Анастасія Шимкова посіла другу сходинку. Нещодавня призерка Кубку світу Алла Маренич з Харкова стала третьою.

Варто зазначити, за підсумками національної першості 5 спортсменів виконали норматив майстра спорту України. У складності – це Михайло Ткачук, Даря Брилєва і Наталя Ручка. В розділі «швидкість» відзначилися Єгор Кондратюк і Анастасія Шимкова.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *