Новоспечені чемпіони та призери країни з ММА

 mma_ukrchamp-2017_adult Днями у столиці розіграли нагороди першості країни 2017 року зі змішаних єдиноборств ММА. За медалі та право представляти Україну на чемпіонаті світу та Європи боролися близько 150 учасників з 17 областей. Кращою командою ЧУ-2017 став Київ. Другими були представники Дніпропетровщини. Київська область замкнула трійку найрезультативніших збірних.

Тепер детальніше про чемпіонів та призерів національного турніру.

У 56 кг серед чоловіків переможцем став Денис Бондар. У фіналі задушливим прийомом (трикутник руками) у другому раунді він здолав Євгена Завгороднього. Бронзовими призерами є Едуард Костриця та Віктор Кузнєцов.

Категорію до 61,2 кг виграв Теймур Рагімов. Травма Дмитра Власюка дозволила київському бійцю завершити зустріч у другому раунді технічним нокаутом. Дмитро Позняков і Микита Дзигун посіли третій рядок.

Золото в 65,8 кг на рахунку Артема Будура. Після того, як у першому раунді фіналу він застосував до Олександра Трусенка больовий прийом (важіль ліктя), йому зарахували перемогу. Третє місце здобули Дмитро Розвадовський і Сергій Руснак.

Максим Цюцюра у двобої за чемпіонський титул в 70,3 кг поборов Павла Сенченка. Результат фінального бою – перемога больовим прийомом (важіль ліктя) у першому раунді. Топ-3 замкнули Олег Маслій разом з Ігорем Онопрієнком.

Бали вирішили долю золота в 77,1 кг. На думку суддів, сильнішим за Тараса Олійника був Дмитро Вознюк. Бронзу отримали Леонід Зуб й Андрій Гриценко.

Фінал у 84 кг запам’ятається звитягою задушливим прийомом (гільйотина) у першому раунді Мухамеда Мшенеша проти Максима Мельника, який посів друге місце. Олексій Сотніков та Іван Горлач стали бронзовими призерами.

Увесь відведений час провели в рингу Микола Радчук з Владиславом Ільїним у фінальному матчі ваги до 93 кг. Вікторію за балами присудили Радчуку. На п’єдестал пошани також піднялися Василь Лукьянов і Олександр Козлинський.

Найважчу категорію, понад 93 кг, підкорив Вадим Шабадаш. Провівши влучний удар ногою в голову, він здобув не лише нокаут, але й перемогу над Віктором Здудом. Третіми в цій вазі були Ярослав Бочківський і Андрій Резніков.

У жінок провели п’ять «золотих» сутичок. Катерина Свергуненко виявилася сильнішою в 48 кг. Дар’я Михайлюк виграла до 52 кг. Вагу до 56 кг підкорила Дар’я Самчик. На першу сходинку до 60 кг піднялася тезка двох останніх спортсменок – Дар’я Дудка. У категорії до 70 кг тріумфувала Влада Яворська.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *