Новоспечені чемпіони України в ММА

mma_ukrchamp_2016_m24 квітня у м. Бориспіль (Київська обл.) визначилися нові чемпіони країни зі змішаних єдиноборств ММА. У загальнокомандному заліку перемога дісталася представникам Київщини. Столичні спортсмени стали другими. Третя сходинка на рахунку харків’ян.

Боротьбу за вісім титулів чемпіонів України вели 140 учасників з 17 регіонів. У найлегшій вазі – до 56 кг – звитягу святкував Вусал Ахметов. В 60 кг – Дмитро Шаповал. Владислав Затирка був першим в 65,8 кг; тоді як Андрій Мавродієв – в 70,3 кг. У середніх вагових категоріях перемогу оформили Андрій Гриценко (77,1 кг) та Іван Горлач (84 кг). Два бійця з Дніпропетровщини забрали обидва золота в двох найважчих категоріях: Владислав Ільїн – в 93 кг, Євген Гурьянов – в понад 93 кг.

Також двох новоспечених чемпіонів України зі змішаних єдиноборств відзначили спеціальними призами. Вусал Ахметов з Миколаєва переміг у номінації «За волю до перемоги», а Владислав Затирка з Харкова отримав нагороду за «кращий бій».

Чемпіонат України є відбірковим для потрапляння до складу національної збірної для участі в чемпіонаті Європи та планетарному форумі.

Додамо, після національної першості глядачі мали можливість спостерігати за трьома поєдинками в розділі «Еліт». У напівлегкій вазі до 66 кг перемогу технічним нокаутом здобув Юрій Чобука з Чернівців. Другий бій завершився задушливим прийомом у виконанні Сергія Куцого з Києва. Ну а родзинкою вечора став бій за титул чемпіона України серед професіоналів у легкій вазі до 70 кг. Боєць з Кам’янця-Подільського Олег Хачатуров суддівським рішенням переміг Віталія Лута з Чернігова.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *