Новоспечені чемпіони з Комбінованої піраміди

billiard_ukrchamp-2017_piramidaНещодавно в Житомирі завершився розіграш Чемпіонату України 2017 року з більярдного спорту в дисципліні «Комбінована піраміда» серед чоловіків та жінок. Новоспеченими чемпіонами країни стали Павло Радіонов та Ганна Котляр.

У чоловічому турнірі брали участь 99 спортсменів. Павло Радіонов розпочав свій шлях з перемоги над Анатолієм Менюком (4:2). Потім майбутній чемпіон здолав Віталія Грицая, віддавши тому лише одну партію (4:1). Так само завершився поєдинок в 1/16 проти Андрія Тихого. Жодної партії не віддав Павло своєму опонентові Івану Паську в матчі 1/8 (4:0). Однак вже у чвертьфіналі потрібно було викластися в зустрічі проти Ігоря Литовченка (4:3), аби у півфіналі теж напружено битися за вихід у фінал з Андрієм Родіоновим (5:4). «Золотий» двобій видався менш щільним: Станіслав Тимчий зумів взяти тільки дві партії (5:2), і став срібним призером ЧУ-2017. Бронза на рахунку Дмитра Білозерова та Андрія Родіонова.

Досить впевнено виступила в жіночій частині змагань Ганна Котляр. Представниця Києва під нуль виграла у Віри Меденко (3:0), потім перемогла Вікторію Іванову та Любов Жигайлову (обидві зустрічі завершилися з рахунком 3:1). Не зуміла перейти дорогу майбутній чемпіонці і Марія Турчина, минулорічна переможниця ЧУ у цій дисципліні. Півфінал продемонстрував перевагу Котляр (4:2). У фіналі Ганна зустрічалася з Жанною Шматченко, яку перемогла з рахунком (4:2). Бронзові відзнаки отримали Турчина і Тетяна Тучак.

Першість України в Житомирі була відбірковою до Чемпіонату світу 2017 року з комбінованої піраміди.

Додамо, напередодні національної першості визначали Абсолютних чемпіонів 2016 року з Піраміди, якими стали Юрій Смірнов з Житомира та Жанна Шматченко із Запоріжжя.

Нагадаємо, за підсумками минулого року кращий пуліст України Віталій Пацура став лауреатом «Спортивного сузір’я 2016» в номінації «Тріумф року».

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *