Новоспечені призери ЧУ-2016 з дартсу

 darts_ukrchamp-2016У Києві наприкінці листопада визначили найсильніших в країні з дартсу в дисципліні 501 дабл-аут. Кращих виявляли в особистому турнірі серед чоловіків та жінок, а також у змаганнях змішаних пар.

У фіналі чоловічого турніру зійшлися Олексій Бушуй і Денис Григоренко. Ця сутичка завершилася на користь першого спортсмена з рахунком по партіях – 3:1. У матчі за третє місце зійшлися лідери всеукраїнського рейтингу Андрій Васюра та Владислав Омельченко, і Васюра виявився сильнішим.

Жіночий фінал був напруженішим, аніж у чоловіків. Світлана Анісімова перемогла Ганну Чумак у щільній боротьбі – 5:4 по сетах. Не менш інтригуючим видався матч за бронзу ЧУ, в якому Тетяна Редзюк була сильнішою за Ольгу Грушовець.

Чемпіонами міксту стали господарі змагань Артем Усик і Наталія Ледєньова. У «золотому» протистоянні вони обіграли пару Олександр Мамика/Ганна Чумак з підсумковим результатом по партіях 5:3. Новоспечені призери ЧУ в особистих змаганнях Денис Григоренко та Тетяна Редзюк впевнено здолали Дениса і Світлану Анісімових у матчі за третій рядок фінішного протоколу.

Примітно, що цьогорічний турнір став наймасовішим в історії вітчизняного дартсу, адже у змаганнях виступили 120 учасників.

Додамо, 501 дабл-аут є найпопулярнішою та найпрестижнішою дисципліною в дартсі. 

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *