Новицький та Євтєхов утримують лідерство в чемпіонаті Росії з ралі-рейдів

altУкраїнці Богдан Новицький і Віталій Євтєхов утрималися на першій позиції чемпіонату Росії з ралі-рейдів після четвертого етапу «Riga Baja». 
У боротьбі за абсолютну першість вся увага публіки на закордонному етапі була прикута до єдиноборства пілотів, які виступають на потужних прототипах: лідера чемпіонату Росії киянина Богдана Новицького (G-Force Proto), і його грізного суперника з підмосковного Голіциного Олександра Желудова (Nissan Frontier), який посідав третю позицію. 
Два «золота» на перших двох етапах створили комфортну перевагу українському пілоту, але осічка на складному, з коефіцієнтом 1,3 «Шовковому шляху», і водночас яскрава перемога на цій гонці дворазового чемпіона Росії з класичного ралі серйозно змінила ситуацію в боротьбі за титул. Олександр Желудов мав атакувати, розуміючи, що йому потрібна тільки перемога.
Богдан Новицький психологічно міг бути більш розкутим, адже його влаштовувало будь-яке місце не нижче шостого в абсолютному заліку і другого серед екіпажів категорії SuperProduction.
І обидва гонщика досягли своєї мети. Олександр Желудов зі штурманом Андрієм Рудницьким виграли 7 швидкісних ділянок із восьми і здобули перемогу в загальному заліку. А слідом за ними фінішували Новицький з Євтєховим, відставши на 16 секунд. Українці зберегли за собою лідерство у загальному заліку ЧР. 
Організатор 5-го етапу чемпіонату «Тарханкут» відкликав свою заявку. У зв’язку з цим проведення його планується одночасно з 3-м етапом Кубка Росcії з ралі-рейдів у Бєлгороді у першій декаді вересня.
{social}
{iarelatednews articleid=»739,668,615″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *