Обрано найкращих спортсменів ІХ Всесвітніх ігор

world-games-marcel-hassemeier-2ІХ Всесвітні ігри з неолімпійських видів спорту, що проходили у колумбійському місті Калі з 25-го липня до 4-го серпня 2013-го року, остаточно відійшли в історію. Крапкою в літописі цих змагань стало голосування за найкращого атлета Ігор, котре на своєму офіційному сайті проводила Міжнародна асоціація Всесвітніх ігор (IWGA International World Games Association).

Ресурс запропонував користувачам десятку найкращих, на думку організаторів, спортсменів та команд, а «юзери» віддавали по одному голосу в день за своїх фаворитів. Українські спортсмени на Всесвітніх іграх у Колумбії вибороли 30 медалей, але до топ-10 не потрапили. Тож у нас особливих переживань за результати голосування не було – хіба що спортивний інтерес.

Отже, підсумки голосування підбито. Найкращим, за оцінкою уболівальників, став німець Марсель Хассемайєр, який набрав 21 тисячу 871 голос. Власне, він був і найбільш успішним спортсменом Ігор, адже у змаганнях з лайф-сейвінгу (порятунок життя) виборов 5 медалей – 4 золоті і 1 срібну. Друге місце дісталося борцю сумо з Монголії Ганхуягу Наранбату (12 744 голосів) – дворазовий чемпіон світу у Калі переміг в абсолютній ваговій категорії. «Бронза» у представниці збірної США з воднолижного спорту Регіни Жаке (12 570 голосів), яка на Всесвітніх іграх узяла золоті нагороди у слаломі та срибках з трампліну.

Найкращою командою World Games-2013 уболівальники назвали збірну США з алтимату (мікст). Друге місце у жіночої збірної Тайпею з перетягування канату, третє – у збірної Нідерландів з корфболу (мікст).

Наступні Всесвітні ігри, нагадаємо, пройдуть у 2017-му році у польському Вроцлаві. Зараз оргкомітет обирає талісман Ігор – до 23-го травня цього року кожен охочий може надіслати на конкурс свій проект.

{social}

{iarelatednews articleid=»1610,1605″} 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *