Одна доба до поєдинку Володимира Кличка і Девіда Хея

altУ суботу у німецькому Гамбурзі відбудеться головна подія боксерського року – об’єднавчий бій між чемпіоном світу у суперважкій вазі за версіями IBF та WBO українцем Володимиром Кличком та чемпіоном WBA британцем Девідом Хеєм.
Спортсмени проводять останні тренування, продовжують війну слів – обіцяють нокаутувати один одного. Фахівці роблять аналіз майбутнього двобою, і більшість пророкує перемогу саме Кличку. 
Чемпіон WBC в суперважкій вазі Віталій Кличко, написав у своєму щоденнику, що не сумнівається у перемозі свого брата: «Кілька днів перебував у тренувальному таборі брата. Спостерігав, як Володимир готується до поєдинку і ще раз переконався – 2 липня Хей отримає сповна за всі свої витівки. Володя перебуває у прекрасній формі, і я просто не бачу боксера, який міг би скласти йому конкуренцію.
Звичайно, Хей зробить усе можливе для перемоги. Він сильний, технічний і швидкий боксер. Але чемпіон світу повинен мати ще й залізну волю, і серце справжнього бійця. У ринзі потрібно віддавати всі свої сили, а не тільки тріпатися язиком перед телекамерами. Упевнений, що Володимир дасть Девіду хороший урок і покаже, що таке чемпіонський підхід до справи.
У цьому не сумніваються і багато експертів. Так, легендарний Майк Тайсон вважає, що у Хея практично немає шансів, і Володимир знищить його в перших раундах. Не знаю, як з приводу тривалості бою (все-таки Володимир обіцяв якомога довше розтягувати задоволення), але в загальній оцінці складно сперечатися з екс-чемпіоном світу.
До речі, 30 червня у Тайсона був День народження – йому виповнилося 45 років. Ми з Володею вітаємо усіх шанувальників цього великого боксера. Ну, а подарунком стане, звичайно ж, красива перемога брата над Девідом Хеєм. Упевнений, що Залізний Майк такий подарунок оцінить», – пише Віталій.
Про підготовку Володимира розповів і його тренер Емануель Стюард: «Під час підготовки до поєдинку проти Хея Володимир працював над усіма можливими речами. Обрізати кути рингу, віднімати простір, створювати психологічний тиск і дискомфорт, а не тільки фізичний. Відпрацьовували аперкоти, тому що Девід любить нахилятися вперед, практикували удари справа, практикували джеб, дуже продуманий, складний джеб, це не звичайний джеб, це джеб, який може зупинитися на півдорозі і потім вразити ціль з тією ж силою, і у Девіда Хея будуть проблеми з цим джебом, але ми працювали над усіма аспектами. Так що будь-яка пропозиція з боку Девіда буде зустрінута. І праві аперкоти, і ліві аперкоти, і прямі удари, і лівий хук в підборіддя. Ми працювали так само над короткими ударами. Коли Девід втомиться і намагатиметься віддихатися на ближній дистанції, ми цей аспект теж передбачили. У Девіда Хея немає стратегії, якою він міг би нас здивувати. Він каже, що він буде дуже агресивний, що буде викидати справжні торпеди, але це не правда. Не можна змінити природу того, чим ти займався в тридцяти боях, бо ти будеш просто незручно себе почувати, поставиш себе в програшне становище. Володимир готовий до правші, до шульги, до чого завгодно, до кожного можливого аспекту».
{social}
{iarelatednews articleid=»602,542,515,504,473,448,403″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *