Одразу 5 неолімпійських дисциплін можуть увійти до ОІ-2020

ioc_Tokyo2020Виконавча рада Міжнародного олімпійського комітету (МОК) на засіданні 1 червня підтримала пропозицію оргкомітету літніх Ігор в Токіо 2020 року щодо включення в програму Олімпіади одразу п’яти неолімпійських дисциплін.

МОК офіційно рекомендував розширити змагальну програму ОІ-2020 карате, скелелазінням, серфінгом, скейтбордінгом та бейсболом/софтболом. За даними оргкомітету Ігор-2020, в цілому в цих дисциплінах можуть розіграти 18 комплектів нагород.

Якщо таке рішення буде схвалено на 129-й сесії МОК в Ріо-де-Жанейро в серпні цього року, то Олімпіада в Токіо може стати наймасштабнішою в історії сучасних Олімпійських Ігор.

Додамо, ці пять неолімпійських видів виокремили серед 26 дисциплін, які були на початку розгляду. Окрім того, бейсбол/софтбол входив до олімпійської програми в 2008 році.

Раніше організаційний комітет Олімпійських ігор в Токіо запропонував нові види спорту у відповідь на нову політику і плани стратегічного розвитку МОК, на думку комітету таке рішення посприяє стимуляції інновацій в олімпійській програмі. Пять запропонованих видів акцентовані на молодь, вони добре зарекомендували себе і здобули значну популярність у світі.

Включення нових видів спорту додасть до олімпійської програми Токіо 18 заходів і 474 атлета, і жодним чином не вплине на ті дисципліни, які наразі входять до Олімпіади.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *