Одразу четверо українців серед номінантів FUTSAL AWARDS 2012

orig_178149

Цього року, одразу четверо українців серед номінантів на звання кращих у світі, про це йдеться у повідомленні на сайті Sport.ua.

Авторитетний міжнародний футзальний портал FUTSALPLANET оприлюднив списки номінантів на звання кращого в дев’яти номінаціях:

— Кращий гравець планети

— Кращий клуб

— Кращий тренер національних збірних

— Кращий клубний тренер

— Краща національна збірна

— Кращий молодий гравець

— Кращий рефері

— Найкращий голкіпер

— Найкраща футзалістка.

У кожній категорії представлено по 10 номінантів, і цього року, вперше за довгий час,  серед них одразу четверо українців! Євген Ривкін, Максим Литвинов, Аліна Горобець та Юлія Титова високо тримають марку українського футзалу

Ривкін претендує на звання найкращого тренера планети в категорії тренерів національних збірних (як головний тренер молодіжної збірної України).

Best_Ryvkin

Максим Литвинов номінант на титул найкращого молодого гравця.

Best_Litvinov

Аліна Горобець

Best_Gorobets

 та Юлія Титова посперечаються за звання кращої футзалістки світу.

Best_Titova

Нагадаємо, що Аліна на початку 2010 року була визнана найкращою футзалісткою світу за підсумками 2009-го року.

У період з 14 по 27 січня FUTSALPLANET проведе опитування серед своїх коллабораторів (в Україні це одеський журналіст Сергій Чайка та киянин Сергій Новіков), а також серед авторитетних світових фахівців з футзалу.

Ім’я кращої футзалістки планети назвуть 28 січня, кращий молодий гравець — 31 січня, хто ж стане кращим у номінації «кращий тренер національних збірних», дізнаємося 3 лютого. Але обов’язково варто сказати, яким би не був підсумковий вибір FUTSALPLANET, навіть потрапити у список номінантів – це значне досягнення для наших співвітчизників. 

{social}

{iarelatednews articleid=»1346,1327,1319,1241″} 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *