Офіційно відкрито сезон вейкбордингу

altВ Одесі пройшов І етап Кубку України, відкриті змагання з вейкбордингу «Odessa Open Cup 2011» у кабельній версії (реверсивна канатка).
Змагання пройшли в оптимальних умовах. Ставок – з фільтрованою водою, довжина канатної дороги – 100 метрів. Спортсмени мали зробити якомога більше трюків за півтора кола. Оцінювались вони за трьома критеріями: перша оцінка виставлялася за трюки, виконані на трампліні, друга – за трюки, котрі виконуються безпосередньо з водної поверхні, третя оцінка – загальне враження, де враховується стиль райдера, наскільки чисто, високо, амплітудно він виконує трюки, наскільки добре їх «приводнює». І ця оцінка найважливіша.  
«Я був на багатьох вейкбордистських змаганнях по всьому світу. І хочу сказати, що Одеса «рулить»! – Так почав своє привітання президент Української федерації вейкбордингу і воднолижного спорту Юрій Зозуля під час нагородження переможців етапу – Ми не очікували побачити такий чудовий парк, таку злагоджену роботу організаторів. І найбільше мене вразили райдери: ті трюки, які кияни навчилися робити за три роки, одесити – за 1 рік». Отже, головна подія старту сезону в українському вейкбордингу з успіхом відбулася. Ті, кому пощастило бути на одеській вейк-базі «Екстремальна тяга» у цей червневий уїк-енд, змогли по достоїнству оцінити організоване шоу.
Результати змагань
категорія Open Man
1 місце – Володимир Лисенко, 68,3 бала (Дніпропетровськ)
2 місце – Дмитро Мовіла, 63 бали (Одеса)
3 місце – Михайло Хромих, 52,5 бала (Одеса)
категорія Open Woman
1 місце – Наталія Бородіна, 5,5 бала (Одеса)
2 місце – Тетяна Кудря, 1,6 бала (Київ)
категорія Masters
1 місце – Юрій Зозуля, 57,5 бала (Київ)
2 місце – Володимир Бобров, 51,5 бала (Одеса)
3 місце – Володимир Іванюк, 32 бали (Одеса)
категорія Junior
1 місце – Максим Кара, 32,5 бала (Одеса)
2 місце – Коля Мірошниченко, 6,4 бала (Одеса)
3 місце – Михайло Сербін, 2,4 бала (Одеса)
{social}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *