Олександр Бондарев: наймолодший учасник приніс найвищу нагороду за всю історію участі України на світових фіналах «Ротакс»!

В Портімао (Португалія), відбулась фінальна гонка міжнародної картингової серії «Rotax Max Challenge», яка зібрала 360 найкращих гонщиків Світу з 62-х країн. Україну представляли п’ять пілотів — Ростислав Костина, Олександр Бондарев, Данііл Кукурузов, Денис Чернишов та Георгій Красько.

Після декількох днів тренувань та відбіркових гонок, оскільки в дорослих класах зібралося по 72 пілота, до фінальної гонки дійшли лише троє: Олександр Бондарев, Ростислав Костина та Данііл Кукурузов. До речі, в півфіналі Олександр стартував з шостого місця, тримався в лідируючій групі пелетону, але через помилку втратив декілька позицій, і тому фінішував 14-м.

Як повідомляє Автомобільна федерація України, юному пілоту було важко обігнати досвідчених суперників, що опинилися попереду, про рівень яких кажуть їх титули Чемпіонів Іспанії, Португалії тощо. Але Олександр проводить неймовірну гонку і в дуже напруженій боротьбі, коли важливо було застосувати весь досвід, талант та здібності, пробивається на 7-му позицію на фініші, а за офіційними підсумками стає шостим. При тому, що Олександру всього 8 років. І хоча він наймолодший учасник серед всіх пілотів, він досягає найвищого результату за всю багаторічну історію участі представників від України на Світових Гранд Фіналах «Ротакс».

Одразу після карколомного результату в «Ротакс» Олександр взяв участь у наступній гонці в Португалії — Trofeu Bridgestone. Тут Олександр виступав на карті з новим для себе двигуном Iame puma, в рамках підготовки до участі в Чемпіонаті Іспанії 2018 року. 3-тє місце за підсумками кваліфікації дали можливість Олександру відразу вступити в боротьбу за лідерство, і в півфіналі він фінішував вже другим. Фінальна гонка видалась дуже напруженою, і в довготривалому протистоянні Олександру вдається перемогти в ній та посісти почесну першу сходинку п’єдесталу!

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *