Олександр Бондарев стає третім на ІІ етапі чемпіонату Центральної та Східної Європи з картингу

19-20 травня в місті Кечкемет (Угорщина) відбувся ІІ етап чемпіонату Центральної та Східної Європи з картингу CEE Rotax Max Challenge. 

9-річний український пілот Олександр Бондарев, який виступає у складі іспанської команди EKR Kart Racing, у передфіналі та фіналі впевненно фінішував другим, поступившись лише словаку Матею Конику, повідомляє Автомобільна федерація України. Ці два пілоти показували найкращий час і здавалось, що і у суперфіналі боротьба буде точитися між ними. Але суперфінал сплутав усі карти. На першому ж колі відбувається масове зіткнення, куди потрапляє і лідер Матей Коник. Лідером стає Бондарев, за ним переможець першого етапу  австрієць Оскар Вурц , хорват Леон Зеленко та угорець Арон Крепчік. Ці пілоти ведуть відчайдушну боротьбу за перемогу, що супроводжувалась декількома зіткненнями.  Фінішують вони у такому порядку : Крепчік, Зеленко, Бондарев, Вурц. Третє місце у суперфіналі забезпечує Бондареву загальну перемогу на етапі, адже Коник фінішував  21-м. Але тут дуже неспортивно поводить себе Оскар Вурц, син відомого пілота. Вже після фінішу перед заїздом у закритий парк, він обганяє Бондарева і різко гальмує перед ним. Олександр врізається у Вурста і збиває бампер, що призводить до пеналізації у 5 секунд і відкидає Олександра с 3 на 12 місце. За такий підлий і неспортивний вчинок Вурцу дають 20 секунд пеналізації (10 за Олександра і 10 за інше порушення)і він стає 20-м.

У підсумку Олександр Бондарев займає третє місце на етапі і стає одним з лідерів загального заліку Чемпіонату CEE Rotax Max Challenge  у класі мікро.

Прес-служба Спортивного комітету України   

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *