Олександр Гвоздик виграв важливий для себе поєдинок, який виявився ювілейним

gvozdikУкраїнський боксер Олександр Гвоздик, позаду якого до цього в професійний кар’єрі було дев’ять перемог, з яких сім нокаутом, свій 10-й двобій проводив проти француза Наджиба Мохаммеді. Топовий французький напівтяж – досвідчений опонент, у рингу провів 37 боїв, 23 з яких завершив достроково і лише в чотирьох поступився.

Перший раунд українець розпочав з пристрілки, але швидко джеби Олександра почали прилітати в голову суперника. У другому раунді Мохаммеді помилився, розкрившись перед Гвоздиком. Той скористався таким подарунком і справа пробив точно в голову француза. Після цього удару Мохаммеді впав і десять секунд лежав на рингу не рухаючись.

Таким чином, Олександр Гвоздик здобув десяту – ювілейну – перемогу в напівважкій категорії, і разом з тим восьмий нокаут у профі-рингу. Відзначимо, ця звитяга важлива для рейтингів, оскільки Мохаммеді – топовий боксер напівважкої ваги.

Додамо, поєдинок між Гвоздиком та Мохаммеді відбувся в ніч з 9 на 10 квітня 2016 року за Києвом у Лас-Вегасі (США).

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *