Олександр Істомін та Оксана Краско — чемпіони з «Динамічної піраміди»

Чемпіонами України з більярдного спорту (дисципліна «Динамічна піраміда») стали Олександр Істомін та Оксана Краско.

В жіночому фіналі зустрілися Ганна Котляр та Оксана Краско. Ганна в півфіналі з рахунком 5:2 обіграла Анастасію Кликову, а Оксана вирвала перемогу у Притулюк Зоряни (5:4). В фінальних матчах Оксані вдалось обіграти в контровій партії Ганну та вибороти чемпіонський титул. Зоряна та Анастасія розділили бронзу турніру, а Ганна стала срібною призеркою.

В чоловічому заліку у чвертьфінальних зустрічах перемогу здобули Андрій Клестов (з рахунком 6:0 обіграв Максима Осичнюка), Андрій Родіонов (з рахунком 6:3 здолав Ігора Дубенка), Олександр Істомін (з рахунком 6:1 не пустив до медального заліку Станіслава Тимчого) та Микола Зайченко (обіграв Микиту Адамца з рахунком 6:5).

В півфінальних матчах Клестов Андрій обіграв Андрія Родіонова з рахунком 6:2, а Істомін Олександр здобув впевнену перемогу над Миколою Зайченком (6:1). У фінальній зустрічі Олександр отримав перевагу та вів впродовж матчу 6:2, проте програв три наступні партії на останніх шарах. З рахунком 6:5 він повернувся у гру, і після ризикованого розбиття піраміди зібрав останню партію, повідомляє Федерація спортивного більярду України.

Вітаємо переможців та учасників!

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *