Олександр Лашин став четвертим на змаганнях богатирів у Ризі

altЕтапом у столиці Латвії Ризі розпочався новий сезон «World Strongman Cup». «Обличчя сезону 2011/12 – українець Василь Вірастюк, володар титулу «Найсильніша людина планети», – розповів «Залізному світу» організатор «World Strongman Cup» Владислав Редькин. – У цьому сезоні ми плануємо провести 8-10 етапів у різних країнах і організуємо телевізійну трансляцію в країнах учасників».
Серед фаворитів ризького етапу були «Найсильніша людина України 2010», «Богатир року 2008» Олександр Лашин та ще один український силач Сергій Конюшок. Вони добре розпочали змагання, А Лашин узагалі став єдиним, хто вижав над головою усі снаряди в естафеті – гантель вагою 70 кг, аксель вагою 120 кг і колоди вагою 130 та 150 кілограмів. Однак, Олександра підвела вправа «Коло Конана», де він не зумів проявити витривалості – у динамічному змаганні показати гарний результат не вдалося. У підсумку – четверте місце.
Сергій Конюшок, найлегший учасник турніру, якого найбільш гаряче підтримувала ризька публіка, травмував біцепс і за результатами усіх вправ фінішував на п’ятій позиції.
«Природа любить силачів – дощ, який ішов два дні без перерви, закінчився перед самим турніром, – розповідає про основні перипетії боротьби Владислав Редькин. – На привокзальній площі, в одному з найбільш «прохідних» місць у Ризі захоплюючий турнір стронгменів подивилися кілька тисяч глядачів. Щільність результатів говорить сама за себе. Усіх здивував переможець етапу литовський ветеран Антанас Абрутіс – іще рік тому він не піднімав навіть легкі колоди через старі травм. Тармо Мітт, п’ятиразовий чемпіон Естонії, забарився на секунду, підіймаючи камені, і це коштувало йому перемоги».
Другий етап відбудеться у Грузії, в Батумі, 4-го вересня. Третій етап прийме столиця Білорусії Мінськ.
{social}
{iarelatednews articleid=»636,309″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *