Олександр Локтаєв виграв півфінал юніорського чемпіонату світу зі спідвею

altУ польському місті Гнєзно пройшов півфінал чемпіонату світу зі спідвею серед юніорів в особистому заліку. У ньому брали участь представники Росії, Хорватії, Швеції, Польщі, Данії, Австралії, Латвії, Словенії, Німеччини та України. Україну представляв Олександр Локтаєв. 
І з першого ж заїзду Олександр дав зрозуміти своїм суперникам, що приїхав на змагання такого високого рівня винятково за перемогою. Трек, на якому проходили перегони, добре знайомий представникам Польщі. Напередодні, два дні поспіль, брати Павлицькі та Мацей Яновські, проводили тренування на цій доріжці. Та їх спроби скласти конкуренцію юному українцю, виявились марними – Олександр Локтаєв у півфіналі чемпіонату світу не дав суперникам практично жодних шансів. Лише Сімон Густафсон зумів випередити Сашка в 10-му заїзді, тим самим завадивши неперевершеному Локтаєву зібрати повний комплект у 15 очок. Але і так просто блискуче – перше місце з результатом у чотирнадцять пунктів! 
Логічно, що при такому темпі перегонів найкращий час заїзду (63.44 с) у переможця півфіналу – Олександра Локтаєва. На сьогодні мало в у кого з фахівців виникають сумніви, що чемпіоном світу серед юніорів у 2011 році стане саме український спортсмен Олександр Локтаєв.
Ще одна добра новина для прихильників спідвею. Як стало відомо від керівників спідвейного клубу «Шахтар» (Червоноград), сьогодні ведуться перемовини з учасниками цьогорічного Гран-прі (Нікі Педерсеном, Грегом Хенкоком та Антоніо Ліндбаком), а також з найкращими спідвеїстами польської екстра-ліги про їх участь у Меморіалі Ігоря Марка який буде проведено у серпні-вересні 2011 на червоноградському мототреку «Гірник».
інформація — портал motosport.ua, фото — motosport.ua
{social}
{iarelatednews articleid=»592,545″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *