Олександр Паламар став срібним призером першого етапу Кубку світу з «Вільної піраміди»

Олександр же Паламар упевнено йшов турнірною дистанцією, перегравши, зокрема, і свого майбутнього суперника у фіналі Дрангоя (4:2). Українець став справжньою грозою для російських спортсменів: у плей-оф він по черзі переграв дуже сильних опонентів Олександра Чепікова (5:2), Микиту Леваду (6:4) і Юрія Пащинського (6:4). У результаті із понад сотні росіян, які стартували на 1-му етапі Кубку світу, жоден не дійшов до фіналу.
Вирішальний матч турніру, як не прикро, не виправдав очікувань більярдних гурманів на вперту боротьбу, хоча на його початку ніщо не віщувало бліцкригу Дрангоя. Хоч він і виграв три перші партії поспіль, але всі вони могли закінчиться і з абсолютно протилежним результатом.
Перша партія закінчилася з рахунком 8:6, другу молдованин виграв на останній кулі. Третю партію після невдалого розбою Віджая Паламар почав блискуче: з точними ударами і відмінними виходами. Але, забивши 5 куль, Олександр тягнувся на дальній удар і зробив прикрий кікс. Окрім штрафу за підскок кулі, українець отримав слідом за цим серію з п’яти від Дрангоя. На шостій кулі молдованин помилився, але Паламар не зміг цим скористатися. Віджай кладе ще два – і рахунок вже 3:0.
У четвертій партії нерезультативно розбиває Паламар. Дрангой починає серію, але помиляється на п’ятій кулі, і Олександр збирає партію з кия, розмочивши рахунок.
5-та партія. Знову невдалий розбій Дрангоя. Паламар вступає в гру, але після його удару куля вилітає зі столу. Олександр довго сперечається з суддями, після чого Віджай з одного підходу закінчує партію, 4:1.
6-та партія. Олександр підходить на розбій під оплески глядачів, довго консультує суддів з приводу установки піраміди, поки в результаті не оголошують технічну перерву. Після невеликого відпочинку слідує черговий безрезультатний розбій. Дрангой, не без везіння (2-га куля закочується «дурнем») забиває чотири і помиляється. Але Паламар у відповідь не забиває нічого, та ще й підставляється. Суперник охоче приймає подарунок, і через півхвилини рахунок стає 5:1 на користь молдованина.
Олександр явно не в дусі, і намагається зібратися. Але і в сьомий партії його продовжують переслідувати помилки. Публіка активно підтримує українця, і Паламар, кладе чотири поспіль, але потім знову маже. Дрангой спокійний і незворушний – з «кам’яним» обличчям він продовжує вбивати кулі, як цвяхи. Вісім з кия з ефектною кінцівкою, і шанси Паламаря тануть, як сніг на полуденному сонці.
У восьмій партії від Олександра вже мало що залежало. Він підійшов до столу лише раз – для розбою, який знову не вдався. Після цього Паламар лише спостерігав за тим, як куля за кулею Віджай Дрангой наближається до своєї абсолютно заслуженої перемоги.
У фіналі жіночого турніру росіянка Діана Миронова здолала опір своєї співвітчизниці Ольги Милованової – 5:3.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *