Олександр Паламар виграв «Carpaty Betford club»

billiard-Olexandr-Palamar-Betford-1В Івано-Франківську відбувся перший етап міжнародного турніру зі спортивного більярду «Carpaty Betford club», в якому за перемогу боролися 68 спортсменів. Останні представники не України(а саме білоруси Олег Речиц і Вадим Набойченко) залишили змагання на стадії 1/8 фіналу, тож в останній ігровий день за призові місця боролися тільки українські більярдисти.

З результатів 1/4 фіналу, передусім, варто відзначити поразку чемпіона світу Ярослава Винокура Глібу Ващенкову з рахунком 3:6. У інших матчах перемогли фаворити. Олександр Паламар і Костянтин Кулик виграли з рахунком 6:0. Ярослав Тарновецкий витратив т рохи більше часу, але переміг не менш упевнено – 6:2.

Поєдинок Паламаря з Куликом у півфіналі став справжньою класикою піраміди. Часом здавалося, що ці спортсмени взагалі не здатні помилятися. Майже після кожної помилки одного з суперників негайно слідувала партія з кия від іншого. До рахунку 4:4 суперники йшли партія в партію, але у 9-й партії прикра помилка Кулика при ударі на середню лузу виявилася роковою. Олександр Паламар вийшов вперед, а потім зібрав з кия десяту партію – 6:4.

Другим фіналістом став Ярослав Тарновецкий. Гліб Ващенков вів по ходу зустрічі з «Торнадо», проте Ярославу не звикати здобувати вольові перемоги. Як і в першому півфіналі, рахунок 6:4.

У фіналі, програючи 0:2, а потім 2:3, Олександр Паламар зумів кардинально переламати гру. 6 поспіль виграних партій принесли йому титул найсильнішого на першому етапі турнірної серії «Carpaty Betford club». Підсумковий рахунок фіналу – 8:3 на користь Олександра.

{social}

{iarelatednews articleid=»997,973,963,956″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *