Олександр Прокуда і Віталій Никифоров – чемпіони світу з таїландського боксу!

altУ столиці Узбекистану Ташкенті завершився чемпіонат світу з таїландського боксу Муей-Тай. Збірна України посіла третє загальнокомандне місце, пропустивши поперед себе лише родоначальників цього виду спорту з Таїланду та білорусів.
До фіналів змагань серед дорослих дійшли четверо наших бійців: Олександр Прокуда, Дмитро Рашевський, чемпіон І Всесвітніх ігор з єдиноборств Ігор Любченко і Віталій Никифоров. Про перебіг подій у фінальних поєдинках з місця подій передають члени української делегації.
45 кг. Прокуда Олександр – Абдвікарієв (Росія). Саша провів хороший бій, а тренер вибрав правильну тактику. Було помітно неозброєним оком, як поступово Олександр нарощує темп. 1-й раунд – активна розвідка. Раунд рівний. У 2-му Прокуда почав працювати першим номером. Атаки руками і боротьба в клінчі дали помітну перевагу за очками. У 3-му раунді високий темп зберігся. Може бути, ця швидкість і змусила суперника помилитися: у клінчі росіянин дозволив Прокуді пробити коліном у груди – нокаут. Дострокова перемога, бій зупинено, Прокуда Олександр – чемпіон світу! Вітаємо!
51 кг. Рашевський Дмитро – Радсаронг Сонсір (Таїланд). Дмитро програв. Програв усі раунди. Звинувачувати його не можна, занадто велика різниця у досвіді. Він боровся до кінця бою і зробив все, що міг. Вітаємо з 2-м місцем! Є над чим працювати.
60 кг. Любченко Ігор – Міджан Вутічай (Таїланд). І знову поразка. Ігор почав бій дуже добре. Працював на дистанції, пробивав лоу-кіки. Так тривало 2 раунди, а потім намітилася невелика перевага тайця. Чи-то Ігор втомився, чи-то таєць додав. В останньому раунді Ігор вирівнює становище (у всякому разі, нам так здалося), але перемогу судді віддали в тайський кут. Шкода, але тільки срібло.
75 кг. Никифоров Віталій – Тобьясон Гаррі Алекс (Швеція). Шведський боєць виглядав дуже добре. Але зупинити Віталія в його поході за золотом чемпіонату він не зумів. Никифоров як ніколи був зібраний і жоден удар супротивника не залишав без відповіді. Бій був насичений активними діями з обох сторін, але Віталій був, безперечно, точнішим і швидшим. Вітаємо з першим місцем і золотою медаллю!
Також на рахунку українських боксерів Муей-Тай 7 бронзових нагород у змаганнях дорослих. На стадії півфіналу свої виступи припинили Олексій Кошкін (48 кг), Денис Буч (54 кг), Костянтин Тришин (57 кг), Енріко Гогохія (71 кг), Олександр Олейников (86 кг), Цотне Рогава (91 кг) і Дмитро Безус (+91 кг). Як свідчать очевидці, у жодному з цих боїв не було тотальної переваги суперника, усе вирішували 2-3 точних удари наприкінці поєдинку. Всюди не вистачило лише трішечки.
Дві бронзи також на рахунку жіночої команди: з медалями додому повертаються Рената Швець (48 кг) і Валентина Гупало (63,5 кг).
Відзначимо також успішний виступ наших юніорів: усі четверо билися у фіналі!
57 кг. Анастасія Симоненко – Дачкова (Росія). Мало бойових дій у першому раунді з боку Насті збили з пантелику не тільки суперницю, але і всю нашу команду. Це вже потім, після бою, ми дізналися, що такий був план на бій. А спочатку занервували. Перший раунд Настя програє і дає росіянці попрацювати і втомитися. Вся робота почалася з другого раунду. У хід пішов увесь арсенал. У 3-му ще більше активізується. Відмінний бій. Настя – чемпіонка світу! Вітаємо!
63,5. Анатолій Данилюк – Тахібоєв Наїм (Узбекистан). Знову публіка ревіла, коли на ринг піднімався їх земляк. Толю це анітрохи не збентежило. Він дуже активно провів увесь бій, слухав і робив, що говорили секунданти. Бій вийшов складний. 2 перших раунди – рівна боротьба, і лише в останньому Анатолій був точнішим і швидшим за свого супротивника. Вітаємо Анатолія із золотою медаллю!
67 кг. В’ячеслав Орел – Ітай Гершон (Ізраїль). Слава добре почав бій. І перший раунд пройшов у рівній боротьбі. У другому Слава збільшив швидкість і за рахунок цього раунд був за ним. Залишався один раунд… І ось тут, хитрий опонент змінює тактику. Він перевів усю боротьбу в клінч. І в цій боротьбі В’ячеслав програв. Прикро. Вітаємо В’ячеслава зі срібною медаллю.
81 кг. Іван Горгула – Мару (Узбекистан). Ваня програв. Його супротивник був трохи вищим і добре використав свою перевагу. Чомусь Горгула дозволив Мару абсолютно безкарно пробивати лоу-кіки. Той і накидав їх за 3 раунди дуже багато. А кожен коштує 2 очка. Іван, звісно, намагався руками і колінами скоротити відставання, але не вийшло. У Вані срібна медаль чемпіонату.
{social}
{iarelatednews articleid=»738,689,677,482,351,284″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *