Олександр Салюк виграв «Александров Ралі»

autosport-Aleksandrov-rally-Salyuk-ChervonenkoВідбувся 4-й етап чемпіонату України з ралі, який водночас мав статус етапу Кубку Європи та етапу чемпіонату Росії. Взявши старт у Чернівцях, учасники «Александров Ралі» подолали близько 180 бойових кілометрів найскладнішої в Україні гравійної гонки.

Як сказав лідер чемпіонату Валерій Горбань, ця траса – своєрідний тест для учасників, а нові спецділянки кількістю трамплінів і стрибків нагадують ралі Фінляндії, одні з найбільш культових перегонів у світі.

Справжньою окрасою етапу став 30-кілометровий відрізок на знаменитому карпатському перевалі Шудрин, де гонщики повинні були показати усі свої навички пілотування гірськими дорогами. Найкраще із завданням впорався екіпаж Олександра Салюка і Євгена Червоненка, який у перший день ралі не зумів виграти лише на одній спецділянці.

Перевага Салюка над суперниками перед заключним днем змагань складала більш як пів хвилини. Але тут в атаку на лідера кинувся Валерій Горбань – і призер чемпіонату світу практично відіграв відставання. Втім, «практично» не рахується – в підсумку Олександр Салюк все ж випередив конкурента на 5,7 секунди. На другому місці Валерій Горбань зі своїм штурманом Володимиром Корсею, на третьому – російські гонщики Геннадій Брославський і Михайло Гендельман.

«Зараз ми провели на карпатських трасах етап Кубку Європи, а в майбутньому, впевнений, ми зможемо провести тут і чемпіонат Європи, і навіть, можливо, етап чемпіонату світу, – сказав після фінішу Горбань, який зберіг лідерство у загальному заліку ЧУ. – Ця гонка завжди була цікавою і різноманітною, а цього року організатори додали ще нові спецділянки, які зможуть зробити «Александров Ралі» ще більш привабливим. Боротися на таких дорогах – справжнє задоволення».

До завершення чемпіонату України ще два етапи. Наступний, «Ялта Ралі» – вже 13-го вересня.

{social}

{iarelatednews articleid=»1557,1524,1493″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *