Олександр Слободянюк – чемпіон світу з бодібілдингу

bodybuilding-wc2013-Oleksandr-SlobodyanyukВ Марокко відбулися фінали 67-го чемпіонату світу з бодібілдингу серед чоловіків. 173 спортсмена з пяти континентів підходили до найважливішого старту у повній бойовій готовності – рельєф і пропорції мязів мали бути ідеальними.

Україну на змаганнях представляли пятеро атлетів, кожен з яких готовий був поборотися за медаль. Але найбільше враження на суддів справив Олександр Слободянюк, який переміг у ваговій категорії до 100 кілограмів і став чемпіоном світу. Це найвище досягнення у спортивній кар’єрі одесита, який був срібним медалістом чемпіонату Європи та 2-разовим призером міжнародного турніру «Арнольд Класік». В абсолютному заліку ЧС Слободянюк посів третє місце.

Ще одна нагорода в активі львівянина Андрія Кухарчука: дворазовий чемпіон Європи став бронзовим призером у вазі до 90 кг. Виступив у фіналі категорії понад 100 кг і киянин Сергій Яцюк, який цього року став третім на Євро. Але цього разу українця судді поставили тільки на пяте місце. Роман Ющенко (Київ; до 70 кг) і Артем Брадов (Донецьк; до 85 кг), хоч і мали гарну форму, пробитися до вирішальної стадії змагань не зуміли.

Головним тріумфатором чемпіонату світу став єгиптянин Мохамед Закарія, який переміг у супер-важкій категорії та в абсолютному заліку.

{social}

{iarelatednews articleid=»1479,1410″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *