Олександр Симоненко – бронзовий призер етапу Кубку Європи з бігу на роликових ковзанах

2-roll1-2 червня в місті Бенатки над Єзеро, що у Чехії, пройшов Етап Кубку Європи та відкритий Чемпіонат Чехії із швидкісного бігу на роликових ковзанах. Серед 260 учасників із восьми країн була представлена і українська команда «Київської міської незалежної федерації роликового спорту всіх видів та напрямків», до складу якої увійшли спортсмени «САМ ролер клуб». Вони достойно себе зарекомендували успішним виступом.

На Кубку Європи нагороджували окремо за короткі (500 і 1000м) та довгі (5000м на очки і 5000м з вибуванням) дистанції.

Володарем бронзової медалі на коротких дистанціях став Президент Української федерації роликового спорту – Симоненко Олександр. В свої 45 років він змагався в категорії «Актив». На довгих дистанціях він був п’ятим.

Достойно показала себе Музика Анна серед жінок категорії «Актив», яка була четвертою і на коротких і на довгих дистанціях. А це залік Кубку Європи. В категорії Кадети (1998-1999 р.н.) Білозерська Ліза була серед десяти кращих спортсменів, зайнявши 7 позицію по сумі чотирьох дистанцій. Порадувала також Замула Влада – вона на дистанції 2000 м на очки фінішувала першою, обігнавши суперницю на 2 секунди. За результатами перегонів була третьою. Влада по сумі чотирьох дистанцій стала п’ятою в категорії Діти А (2000-2001р.н.).1-roll

Достойно боролись і наймолодші спортсмени команди. Особливо хочеться відмітити Погорєлову Ірину, яка в категорії Діти С (2003-2004 р.н.) виборола третє місце за сумою трьох дистанцій. На дистанції 500 м вона фінішувала другою. В цій же категорії в десятку кращих за сумою трьох дистанцій серед дівчат потрапила Євтухова Олександра — на 6 позицію, серед хлопців Агітольєв Андрій став 4, а Сергєєв Марк на 8 позиції.

Решта спортсменів отримали вагомий досвід спортивної боротьби на міжнародних змаганнях такого рівня. Загартування характеру проходило в нелегких дощових умовах. Але кожен переміг в першу чергу себе.

Вітаємо призерів та бажаємо успіхів всім спортсменам української команди «Київської міської незалежної федерації роликового спорту всіх видів та напрямків» на майбутніх стартах!

Прес-служба УФРС 

{social} 

{iarelatednews articleid=»1200″}


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *