
Звання беззаперечного першого номера підводного орієнтування останнього десятиріччя підтвердив своїм успішним виступом Заслужений майстер спорту України Олександр Золотов: на його рахунку 3 золоті й 1 срібна медаль в індивідуальних вправах!
Призерами цих змагань на індивідуальних дистанціях також стали: Олександр Братолюбов – 2 бронзові нагороди, Яна Кайдан – 1 бронзова медаль; у командних вправах: Максим Котов – 2 бронзові, Євген Золотов – 1 бронзова. Загалом же на рахунку української збірної 3 золоті, 1 срібна та 5 бронзових медалей.
Загалом у світовій першості взяло участь 89 спортсменів з 12 країн світу.
Також незадовго до ЧС в Угорщині пройшов фінал Кубку світу, де також відзначилися наші спортсмени. У змаганнях, в котрих взяло участь 12 команд з 7 країн світу, на рахунку Олександра Золотова 1 золота, 2 срібні та 1 бронзова нагорода, у Євгена Золотова – 1 золота, 1 срібна і 2 бронзові медалі.
Змагання з підводного орієнтування проводяться у відкритих водоймах – озерах і морях. Підводне орієнтування складається з кількох вправ:
«Зони» – необхідно проплисти дистанцію за показниками приладів;
«Орієнтири» – необхідно знайти закріплені на якорі буї один за одним;
«Зірка» – необхідно проплисти дистанцію у формі зірки, обійти внутрішні кути і знайти зовнішні орієнтири;
«Карта» – групова вправа, її суть у тому, що спортсмен отримує на старті карту проходження дистанції і розраховує всі курси і відстані під водою в момент проходження дистанції.
Оцінка результатів проводиться як за точністю орієнтування, так і за часом подолання дистанції. Групові вправи можуть включати в себе такі прикладні елементи, як транспортування вантажів, установка або зняття буїв.
{social}
{iarelatednews articleid=»757,707,399,387,360,255″}