Олексій Рокочій – кращий пауерліфтер Європи 2016

 powerlifting_rokochiy_best_of_the_2016.

У середу, 11 січня, Європейська федерація пауерліфтингу (EPF) оголосила шорт-лист кращих спортсменів серед чоловіків і жінок у класичному та екіпірованому пауерліфтингу 2016 року. Одним з володарів почесного титулу став Олексій Рокочій з Лиману (Донецька область). 

Як зазначили в EPF, відзнаку «Пауерліфтер року» отримали спортсмени, які набрали найбільшу кількість очок на континентальній та світовій першостях.

Нагадаємо, на Чемпіонаті Європи 2016 року в Чехії Рокочій не мав рівних у категорії до 120 кг, зібравши повний комплект золотих нагород. Окрім того, Олексій став бронзовим призером ЧЄ в абсолютній першості. У США, де наприкінці листопада проходив Чемпіонат світу 2016 року, українець був близьким до срібла, але поступився нагородою за додатковим показником і став бронзовим призером.

Варто додати, що Олексій Рокочій є одним з десяти українських пауерліфтерів, які здобули ліцензію на Всесвітні ігри 2017 року, які відбудуться з 20 по 30 липня у Польщі.

Також титул «Кращий пауерліфтер Європи 2016» отримали Вікторія Карлишева з Росії, а в класичному пауерліфтингу – Софія Лофт зі Швеції та Мартінс Крузе з Латвії.

Раніше ми писали, пауерліфтерка Лариса Соловйова була визнана «Рекордсменкою року» в Україні.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *