Олексій Кікірешко – новий лідер чемпіонату України з ралі

rally-mariupol-2013У Приазов’ї відбувся 2-й етап чемпіонату України з ралі – ралі «Маріуоль». Ця гонка вважається однією з найскладніших у нашій країні для пілотів і однією з найбільш видовищних для глядачів. Боротися тут доводиться не стільки із суперниками, скільки із важкою трасою і різноманітними перешкодами. А спецділянка «Азов» – взагалі особливий випадок: на ній настільки багато трамплінів, що подекуди здається, ніби машини більше часу проводять у повітрі, ніж на землі. Так само до душі уболівальникам і СД «Броди», де біля переправ через притоку річки Кальчик у дні перегонів збирається по кілька тисяч любителів автоспорту. 

Ралі «Маріуполь» 2013 року з точки зору інтриги почалося надзвичайно цікаво: на перших чотирьох допах було чотири різних переможця, а результати лідерів відрізнялися на лічені секунди. Але згодом технічні проблеми, які такій непростій дистанції – звична справа, по черзі вибили з числа претендентів на перемогу Валерія Горбаня, Віталія Пушкаря і Олександра Салюка, який «наступав на п’яти» лідеру.

Очолив же пелетон після першого дня змагань Олексій Кікірешко, який завдяки впевненому пілотуванню своє перше місце так нікому і не віддав. Ця перемога на етапі чемпіонату України в абсолютному заліку стала першою в кар’єрі 36-річного гонщика. У штурманському кріслі допомагав йому Сергій Ларенс. Цей екіпаж після двох раундів чемпіонату очолив загальний залік. Друге місце в «абсолюті» ралі «Маріуполь» посіли Антон Кузьменко і Кирило Несвіт, третє – Юрій Кочмар і Сергій Коваль. Загалом же фінішу дісталося 29 автомобілів із 45-ти.

Наступний етап чемпіонату України відбудеться 12-13-го липня – Львівщина прийме «Х ралі Галіція».

{social}

{iarelatednews articleid=»1493″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *