Олексій Страшний – чемпіон світу з ловлі риби фідером

alt20-річний киянин Олексій Страшний став першим чемпіоном світу з ловлі риби фідером в індивідуальному заліку. Ці змагання проходили в Італії в рамках ІІІ Всесвітніх риболовних ігор. 
Третє місце у чемпіонаті посів ще один українець – Олег Боєв із Дніпропетровська. У командному заліку наші фідермени стали другими, лише трішки програвши збірній Росії. На третьому місці фінішувала команда Нідерландів. Змагання у цій дисципліні проходили на річці Тибр.
Фідер – це англійська рибальська донна снасть, а також спосіб лову риби цією снастю. Фідер – снасть з годівницею (англ. to feed – годувати), що розрахована на дальнє закидання і ловлю з дна. Основною відмінністю фідерного вудилища є наявність великої кількості кілець (до 20), а також тонкої і м’якої вершинки, яка і є головним визначником клювання. 
Україну представляли:
Ігор Веселовський (Івано-Франківськ) – капітан, чотириразовий чемпіон України в особистому та командному заліку, переможець всеукраїнських змагань;
Олексій Страшний (Київ) – володар Міжнародного кубка з ловлі риби фідером 2009 року в особистому заліку, дворазовий володар кубка Міжнародного з ловлі риби фідером 2009, 2010 року в команді, триразовий володар Кубка України в особистому заліку, дворазовий володар Кубка України у командному заліку, володар Кубка Дружби (Білорусь), бронзовий призер Чемпіонату України в команді 2011, володар Кубка федерації в команді 2011.
Євген Буглак (Київ) – чемпіон України в команді 2009 року, срібний призер Міжнародного кубка з ловлі риби фідером 2009, переможець всеукраїнських змагань.
Олег Боєв (Дніпропетровськ) – володар кубка України 2011 року в команді, срібний призер Кубка України 2009 і 2010 року в команді, срібний призер чемпіонату України 2010 в команді.
Олександр Таранов (Дніпропетровськ) – володар кубка України 2011 року в команді, срібний призер Кубка України 2010 року в команді, срібний призер чемпіонату України 2010 в команді та особистому заліку.
Володимир Ісько (Київ) – запасний. Переможець яемпіонату і Кубка Києва в командному заліку 2011.
Сергій Ріпка (Київ) – тренер і представник команди. Володар Міжнародного кубка з ловлі риби фідером 2010 року в особистому заліку, дворазовий володар Міжнародного кубка з ловлі риби фідером в команді, срібний і бронзовий володар Кубка України в особистому заліку, дворазовий володар Кубка України у командному заліку. Володар Кубка Дружби (Білорусь) в команді, бронзовий призер чемпіонату України в команді 2011, володар Кубка федерації в команді 2011.
Анатолій Дубина – переможець чемпіонату і Кубка Києва в командному заліку 2011, Чемпіон Києва 2011, керівник фідерного напряму. Тренер.
Треті Всесвітні риболовні ігри стали найбільшими рибальськими змаганнями за всю історію. Змагання проходили у семи великих містах (Флоренція, Піза, Ліворно, Лукка, Масса Каррара, Ареццо і Гроссето). 
У рамках Ігор пройшли двадцять п’ять чемпіонатів світу з різних дисциплін спортивного рибальства. Участь у них взяли понад 2500 спортсменів, 1100 тренерів, а також близько 1500 суддів з 66 країн світу і понад 130 національних спортивних федерацій. Українська збірна виступала тільки у прісноводних дисциплінах риболовного спорту.
{social}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *