Олімпійський стадіон Баку вибухнув від емоцій!

baku_start_news_1Саме тут відкрили Перші Європейські ігри. Вогні гарячого Баку запалали ще яскравіше, феєричне шоу не залишило байдужим жодного глядача, яких на трибунах «Олімпійського стадіону» зібралося майже 70 тисяч.

До столиці Азербайджану приїхали представники з 50 європейських країн – шість тисяч спортсменів, тисячі тренерів, функціонерів, а також журналісти, туристи та вболівальники.

Українські атлети зізнаються: найбільш хвилююче на таких Іграх – це церемонії відкриття, адже ще все попереду і ти ще не знаєш, як складуться змагання. Українська делегація на перших в історії Європейських іграх йшла на чолі з прапороносцем Віктором Рубаном – титулованим спортсменом, олімпійським чемпіоном зі стрільби з луку.

Віктор Рубан говорить, що це по-справжньому велика честь – саме в такий спосібbaku_start_news_2 представляти державу: «Чесно кажучи, я не розраховував навіть на таке — без перебільшення, це великий сюрприз для мене». Від прогнозів на змагання Віктор утримався — мовляв, важко щось прогнозувати, — але пообіцяв боротися за медаль до останнього.

Азербайджан надзвичайно гостинно, насправді по-східному, приймає своїх гостей і створює усі умови для справжнього свята.

Cергій Бубка, президент Національного Олімпійського комітету зазначив, що на Перших Європейських іграх представлена дуже велика українська команда – це 243 спортсмени. У складі — призери і чемпіони світу та Європи з олімпійських та неолімпійських видів спорту. «Думаю, що ми порадуємо Україну своїми результатами. Сьогодні ми вже вдало стартували, адже наші синхроністки з другим результатом потрапили до фіналу, який baku_start_news_3пройде 15 червня,» — зазначив Сергій Назарович.

Європейські ігри будуть тривати з 12 до 28 червня – це 17 днів запеклої боротьби, сліз, радощів та незабутніх емоцій. Буде розіграно 253 комплекти нагороди.

«Європейські ігри – нова віха в історії спорту, – наголошує президент Спортивного комітету України Ілля Шевляк, – це унікальний формат континентальної Олімпіади, де представлені олімпійські, неолімпійські та паралімпійські види спорту. Переконаний, що першість буде мати продовження. Віримо, що українські атлети традиційно будуть серед найкращих».

{social}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *