Останній етап Євротуру Кошовий розпочинає з двох перемог

altВ італійському Тревізо розпочався останній цього року етап Євротуру з пулу «Дев’ятка». На турнір приїхало 159 спортсменів, що не так багато для цієї серії. Нашу країну в Італії традиційно представляє Артем Кошовий і, досить несподівано, Ярослав Винокур. Чемпіон світу з «Вільної піраміди» всерйоз взявся за пул, і після успішного виступу на всеукраїнських змаганнях вирішив випробувати себе на міжнародних. 
Перший ігровий день українці провели абсолютно по-різному. Євротур продемонстрував Ярославу Винокуру, наскільки високий рівень гри на таких міжнародних змаганнях – адже навіть зовсім маловідомі спортсмени тут грають на рівні найкращих гравців України. Трохи прикро, що Винокур вилетів так швидко, зігравши лише два матчі, проте це теж досвід, нехай навіть і негативний. Сподіваємося, що цей результат не відіб’є у чемпіона світу з піраміди бажання грати в пул.
А ось Артем Кошовий, у якого, незважаючи на молодість, за плечима вже солідний турнірний досвід на найвищому міжнародному рівні, стартував відмінно, обігравши двох поляків. Спочатку Петра Островського (9:7), а потім Маріуша Сконечни. Тепер для виходу в плей-офф Артему залишилося виграти лише один матч, але суперник дуже серйозний – німець Крістіан Реймерінг, на рахунку якого 14 медалей Євротуру, з яких 2 золоті.
{social}
{iarelatednews articleid=»932,890″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *