«Паперові крила Ред Булл 2012»: світовий відбір розпочався

altУ березні по всій Україні пройдуть регіональні відбори на фінал чемпіонату світу із запускання паперових літаків – «Red Bull Paper Wings-2012». 
 
Через три роки, що пройшли після минулого контесту, тисячі студентів з усього світу знову змагатимуться в запуску паперових літачків, доводячи іншим, що саме їх творіння можуть летіти далі, довше і красивіше. Світовий фінал чемпіонату відбудеться 4-5 травня у знаменитому музеї Ангар-7 (Зальцбург, Австрія), під скляними склепіннями якого любовно зберігаються багато авіаційних і автомобільних раритетів.
 
Отже, упродовж двох місяців, розпочинаючи вже з березня, в університетах світу пройдуть національні відбори Red Bull Paper Wings 2012. Кожен студент (у віці від 18 років), зможе взяти в них участь і здійснити захоплюючу подорож у світ паперової авіації.
 
Що і як треба зробити, щоб стати учасником чемпіонату світу із запуску паперових літаків, в офіційному тізері організаторів.
 
{loadposition redbullvideo}
 
Захід триватиме на території України з 6 до 24 березня 2012 року включно. 
 
Регіональні кваліфікації відбудуться:
 
6 березня – у м. Львів; 
 
12 березня – у м. Харків; 
 
13 березня – у м. Донецьк;
 
14 березня – у м. Дніпропетровськ;
 
16 березня – у м. Одеса;
 
20 березня – у м. Київ.
 
Фінал заходу – 24 березня 2012 р. у місті Києві. До фіналу потрапляють 54 спортсмена, які посіли перші 3 місця у кожній з категорій, усього по 9.
 
Для участі у кваліфікаційних змаганнях учасник повинен обов’язково зареєструватися на українській вкладці веб-сайту www.redbullpaperwings.com
 
Що ще? Тільки стандартний аркуш паперу і знання того, як складається паперовий літачок. Звичайно, ще згодяться вправність, сила, знання основ аеродинаміки, але усе це не проблема, було б бажання. Про це, в усякому разі, говорить та популярність, яку змагання придбали за короткий час. На найперший світовий фінал чемпіонату у 2006 році приїхали представники 48 країн, а за три роки, коли відбувся другий в історії Paper Wings світовий фінал, вже більше 85 країн відправило до Австрії своїх національних переможців.
 
Категорії чемпіонату «Red Bull Paper Wings»
 
Учасники чемпіонату можуть змагатися в трьох різних дисциплінах – «найдовша дистанція», «найбільший час польоту» та «аеробатика», при цьому кожен учасник може виступати як в одному, так і в кількох заліках відразу.
 
Дальність польоту
 
Переможцем в цій категорії стане той пілот, чий літак, зроблений тільки з одного аркуша паперу, пролетить найбільшу відстань від точки зльоту до точки приземлення в межах офіційно дозволеного повітряного простору. Відстань підраховується в м, см, мм. Офіційним володарем світового рекорду в цій категорії є Стефан Крайгер (США, 2003 рік), чий літак пролетів 63,19 м.
 
Тривалість польоту
 
Переможцем в цій категорії стане той пілот, чий літак, знову ж таки зроблений тільки з одного аркуша паперу, знаходитиметься в повітрі довше за інших. Офіційним володарем світового рекорду в цій дисципліні є Такуо Тода(Японія, 2009 рік), чий літак був у повітрі 27,9 секунди.
 
Аеробатика
 
Найяскравіша і найбільш чарівна категорія чемпіонату, оскільки для неї важливі творчий підхід і стиль учасників. У цій категорії паперовий літак повинен пролетіти обов’язково красиво. Жюрі визначає переможця за наступними критеріями:
 
— технічна конструкція паперового літака;
 
— креативність (художнє оздоблення і дизайн);
 
— льотні характеристики.
 
Для спеціальних маневрів (наприклад, спіраль, піке, мертва петля) окремих категорій не передбачено.
{social}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *