Пауерліфтниг: на Закарпатті пройшов чемпіонат України з жиму лежачи

power_zhl_2015_newsУ закарпатському місті Мукачеве з 14 по 18 березня відбулись Чемпіонат України з жиму лежачи та Чемпіонат України з класичного жиму лежачи (без використання спеціальної екіпіровки) серед чоловіків та жінок, юніорів та юніорок, юнаків та дівчат. У змаганнях з використанням екіпіровки взяли участь понад 100 спортсменів, в класичному жимі — понад 150, що свідчить про розвиток цього напрямку в Україні.

Чемпіонкою України у жиму лежачи  серед жінок у в/к до 52 кг стала Олена Шевлякова з Харківської області, її результат 55 кг. Переможницею у в/к до 57 кг стала Ганна Гончар з Кам»янця-Подільського — срібна призерка чемпіонату світу з жиму лежачи, цього разу для перемоги було достатньо 110 кг. Ганна стає срібною призеркою абсолютного заліку. Третє місце абсолютного заліку у срібної призерки цієї в/к — Лєншиної Юлії (85 кг).
Фаворитка в/к до 63 кг бронзова призерка чемпіонату Європи Ірина Воробйова з Луцька не впоралась із початковою вагою 125 кг і вибула з боротьби. Перше місце тут посіла харківчанка Любов Деркач — 85 кг. 
Абсолютною переможницею змагань та в/к понад 84 кг з результатом 160 кг стала Тетяна Білоусова з Севастополя.
Чемпіон України у в/к до 59 кг — представник міста Мукачеве Олександр Лийвой, який впорався з вагою 137,5 кг. Чемпіон світу Іван Чупринко з міста Немирів підтвердив реноме кращого і, вижавши 230 кг, переміг у в/к до 66 кг.
Щільна боротьба за перемогу точилась у в/к до 74 кг, і з відривом у 2,5 кг кращим тут став Олександр Шляхта з Ужгорода, його результат — 225 кг. Чемпіон Європи з Хмельницької області Андрій Андрущенко впевнено здобув золото у в/к до 83 кг — 260 кг.
Кращим спортсменом змагань та кращим у в/к до 93 кг став чемпіон світу ЗМС Андрій Кримов з Києва, його переможний результат — 300 кг. Третє місце абсолютної першості у срібного призера цієї в/к чемпіона Європи Володимира Беттяра (295 кг), ще одного представника столиці.
300 кг — чемпіонський результат переможця в/к до 105 кг Віктора Лесковця з Києва. Новий рекорд України було встановлено кращим у в/к до 120 кг — Олександром Петренком з Донецької області, його результат — 318 кг. Олександр стає срібним призером абсолютної першості.
Богдан Грицан зі Львівської області, якому підкорились 292,5 кг перемагає у в/к понад 120 кг.
Після закінчення змагань з використанням спеціальної екіпіровки, розпочались змагання з класичного жиму лежачи. Чемпіонкою України серед жінок у в/к до 52 кг стала представниця Закарпатської області Надія Дьолог, їїpower_zhl_2015_news2 результат 65 кг. 
Запекла боротьба за перемогу точилась у в/к до 57 кг, і долю золота тут вирішила власна вага спортсменок. Анна Кадацька з Луганської області та Ірина Данилюк із Житомирської впорались з однаковою вагою — 92,5 кг, але легшою виявилась Анна. Вона отримує перемогу у в/к та в абсолютному заліку, Ірина — друга і у в/к і в абсолютному заліку.
Третє місце в абсолютному заліку посідає переможниця в/к до 63 кг Ірина Воробйова з Луцька — 95 кг. Чемпіонкою в/к до 72 кг стає Тетяна Шавідзе з Харкова, її результат 75 кг. Таким же виявився і кращий результат у в/к до 84 кг, його автор Ірина Дмитрук з Рівненської області. Переможниця в/к понад 84 кг — Тетяна Білоусова із Севастополя, яка впоралась із вагою 120 кг.
Першість у в/к до 59 кг із результатом 130 кг здобув Дмитро Денисов з Дніпропетровської області. Кращим у в/к до 66 кг став Ігор Бондарчук з Вінницької області, який встановив новий рекорд України — 145 кг.
Нелегко перемога у в/к до 74 кг дісталась Олександру Шляхті з міста Ужгород, він впорався з вагою 170 кг. 172,5 кг знадобилось Миколі Демчаку із Київської області, щоб обійти суперників у в/к до 83 кг.
Абсолютну першість змагань здобув переможець в/к до 93 кг із Києва ЗМС Андрій Кримов, який встановив новий рекорд України 210 кг.
Срібний призер абсолютної першості — чемпіон в/к до 105 кг Василь Чипорнюк з Київської області, його результат 210 кг. Такий самий результат, але за більшої власної ваги показав і срібний призер в/к Ігор Калініченко з Полтави. Цаук Роман з Львівської області з результатом 205 кг посідає тут третє місце і стає бронзовим призером абсолютної першості.
Такий же результат і у переможця в/к до 120 кг Ігора Мосія зі Львівської області. А результату 192,5 кг вистачило Олександру Проніну з Чернівецької області, щоб стати кращим у в/к понад 120 кг.
За результатами змагань створено юнацьку, юніорську та основну збірні України з жиму лежачи для участі у Чемпіонаті світу з жиму лежачи, що відбудеться з 19 по 23 травня у швецькому місті Сандсволл, та у Чемпіонаті Європи з жиму лежачи, який пройде з 6 по 8 серпня у Пльзені, Чехія.

Єлизавета Назіна, прес-секретар ФПУ

{social} 

{iarelatednews articleid=»1965,1962,1952,1935″}

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *