Пауерліфтинг: результати Кубку України

power_В Коломиї — неофіційній столиці українського пауерліфтингу — завершився Кубок України, який тривав з 26 по 30 листопада, і став завершальними змаганнями року.

Кращою спортсменкою змагань стала представниця Івано-Франківської області, бронзова призерка чемпіонату Європи, Віра Бобошко. Виступаючи у в/к до 63 кг, вона зібрала суму триборства 455 кг, виграла золото категорії та абсолютну першість. Друге місце у цій в/к та третє в абсолютному заліку отримує Олена Данилюк з Хмельницької області (430 кг). Олена всього на 5 кг випередила Наталю Пізняк з Дніпропетровської області, яка посіла третє місце цієї в/к.
Друге місце абсолютної першості та золото в/к до 57 кг у Марії Ільницької з Львівської області, чемпіонки Європи серед дівчат, — її результат 410 кг. Друге місце тут у тернопільчанки Лариси Осички (352,5 кг). Таку ж суму триборства зібрала і сумчанка Яна Мелешко, але за більшої власної ваги вона посідає третє місце.
Переможницею найлегшої в/к до 47 кг стає срібна призерка чемпіонату світу серед дівчат Тетяна Шлопко з Хмельницької області — 322,5 кг.
Кращою у в/к до 52 кг стала харківчанка Тетяна Лебеденко — 355 кг. Друге місце посідає Ганна Бежевець з Хмельницького (332,5 кг). А замикає трійку призерів тернопільчанка Маряна Коляденко — бронзова призерка чемпіонату Європи серед юніорок, її результат 322,5 кг.
Чемпіонкою в/к до 72 кг стала срібна призерка чемпіонату світу серед дівчат, господиня помосту — коломиянка Юлія Оробець із сумою триборства 440 кг.
Серед чоловіків переможцем найлегшої в/к до 59 кг з рекордом України у жимі лежачи серед юніорів 152,5 кг став Михайло Шаблій з Тернополя. Його сума триборства 515 кг.
Золото в/к до 66 кг у бронзового призера чемпіонату світу серед юнаків із Запорізької області Владислава Чорного (590 кг). Всього на 10 кг відстав від нього срібний призер в/к Руслан Рузімурадов з Донецької області.
Перше місце в/к до 74 кг виборов ще один представник Донецької області — Сергій Кожемяка, його результат 710 кг. Друге місце із сумою 690 кг тут посідає Микола Дудін з Дніпропетровської області. Замикає трійку призерів представник столичної області Євген Білоцький (655 кг).
перше та друге місце в/к до 83 кг за представниками Запорізької області. Із сумою 755 кг лідирує Євген Нескоромний. Срібло із сумою 730 кг у Євгена Череватого. Бронзу отримує тернопільчанин Володимир Жирний (715 кг).
В/к до 93 кг виявилась багатою на нові рекорди України. Так, чемпіон цієї в/к, срібний призер чемпіонату Європи серед юніорів, Антон Правник з Київської області в тязі фіксує рекордну вагу серед юніорів 340 кг, збирає суму триборства 915 кг і виборює абсолютну першість змагань. Встановлюючи у присіданні (322,5 кг), жимі лежачи (230 кг) та сумі триборства (837,5 кг) нові рекорди України серед юнаків, срібний призер чемпіонату світу серед юнаків Олександр Рубець з Донецької області виборює друге місце в/к. Третє місце за срібним призером чемпіонату світу в жимі лежачи киянином Володимиром Беттяром, зібравши суму триборства 790 кг, у жимі лежачи він фіксує 310 кг, що є новим рекордом України. Цей результат на 4 кг перевищує рекорд світу.
Золото в/к до 105 кг та бронза абсолютного заліку цього разу у представника міста Києва Максима Скобелєва (910 кг). Із результатом 850 кг друге місце тут посідає Петро Олар зі Львівської області. Третє місце у ще одного предстваника Львівської області Богдана Нижника (825 кг).
Срібний призер абсолютної першості та переможець в/к до 120 кг — бронзовий призер чемпіонату світу серед юнаків Дмитро Павленко з Харківської області. Він збирає суму триборства 925 кг та встановлює новий рекорд України серед юніорів у присіданні 375 кг.
 
Єлизавета Назіна, прес-секретар ФПУ

{social}

{iarelatednews articleid=»1935,1906,1886″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *