Перемоги Мельникова і Безверхого у турнірі кікбоксерів

altНаймолодший учасник Всеукраїнських ігор єдиноборств – кікбоксинг, вид спорту, який народився у 70-ті роки ХХ століття у США і синтезував прийоми боксу та величезний арсенал найрізноманітніших ударів ногами, запозичених переважно з карате. Кікбоксинг продовжує розвиватися й удосконалюватися, щороку з’являються нові види програми зі своїми унікальними правилами й вимогами. Нині чемпіонати світу чи Європи збирають настільки багато учасників, що їх доводиться розбивати і проводити у два заходи.
Розділи К-1 і семі-контакт, презентовані на UCG, також доволі молоді дисципліни. Однак саме зараз певний акцент на К-1 робить Міжнародна федерація кікбоксингу ВАКО як на найбільш збалансовану, видовищну і, вірогідно, потенційно найпопулярнішу. Тут задіяні прийоми з багатьох бойових мистецтв, ретельно відібрані і адаптовані під вимоги кікбоксингу. 
У рингу змагалися бійці вагою до 75 кілограмів. Під супровід справжнього ринг-еннаунсера на фінальний поєдинок вийшли Володимир Мельников і Костянтин Реутов. На тій стороні зали спорт-арени, де розташований був ринг, зібрався справжній натовп. В активному з обох сторін поєдинку, з повною віддачею, сильними й ефектними ударами, все ж влучнішим і вправнішим був Володимир Мельников. Реутов поки що срібний призер, а Наріман Абасов та Ігор Денисов – бронзові.
Володимир Мельников, чемпіон UCG з кікбоксингу у розділі К-1: «Так, так, так, відмінно пройшли змагання, я переміг, я задоволений! Було велике бажання перемогти, ну, і переміг же таки. Загалом все просто чудово!».
У фіналі змагань семі-контакту була своя особлива і неповторна інтрига – зустрічалися два брати, Дмитро Безверхий і Максим Безверхий. Хлопці зізналися, що, перш за все, хотіли подарувати шоу, показати красу і потенціал кікбоксингу. Це саме той випадок, коли перемогла, однозначно, дружба, хоч судді і мали винести вирок, і Дмитро на п’єдесталі стояв вище за Максима.
Дмитро Безверхий, чемпіон UCG з кікбоксингу у розділі семі-контакт: «Так вийшло, що ми вперше в житті суперничали на змаганнях, все-таки нам довелося зустрітися і битися. Це мій рідний брат, я його дуже люблю, і ми постаралися лояльно так показати красу кікбоксингу. Я думаю людям сподобався наш виступ у семі-контакті. Усе сьогодні пройшло супер. Дуже добре, що наприкінці спортивного року з’явився ще один турнір, де ти можеш показати, чого досягнув за цей рік».
Бронзові нагороди у розділі напів контакту вибороли Олександр Романенко і Юрій Данильченко.
{social}
{iarelatednews articleid=»970,968,967,966″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *