Перемога Мотричко на шашковому турнірі в Ризі

 draughts_motrichko_riga-2017Цього уїк-енду в Ризі (Латвія) завершився міжнародний турнір з шашок Riga Open Letland 2017. В жіночій частині змагань перемогу святкувала українська шашкістка Вікторія Мотричко. Спортсменка з Одеси була єдиною з учасниць цьогорічного опену, яка набрала 10 очок.

Боротьба тривала протягом семи партій. На рахунку Мотричко три перемоги і чотири нічиїх.

Два інших призових місця розділили сестри Ірина та Ольга Федорович з Білорусі, в кожної по 9 балів.

У зведеній таблиці шашкового турніру українка посіла четвертий рядок, попереду лише чоловіки-гросмейстери, які також мають у своєму активі по 10 пунктів – Маттіас де Кройф (Нідерланди), Андрій Калмаков (Росія) і Олексій Домчев (Литва).

Зазначимо, Вікторія Мотричко була єдиною представницею України серед майже 70 учасників Riga Open Letland 2017.

Нагадаємо, наприкінці грудня 2016 року в Полтаві розіграли нагороди ЧУ з шашок-100, де Мотричко виявилася непереможною в усіх видах змагань.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *