Переможна хода українських шахістів  

ivanchuk_capablanki_2016Днями представники національної шахової школи відзначилися одразу на декількох престижних міжнародних турнірах.

У Варадеро (Куба) Василь Іванчук достроково переміг на 51-му Меморіалі Х.Р.Капабланки. Український гросмейстер здобув чемпіонство за тур до фінішу, не зазнавши жодної поразки і набравши 7 очок з 10 можливих. Іванчук впевнено пройшов усю дистанцію двоколового супер-турніру 18-ої категорії.

Не менш вдалим на кубинському Меморіалі Капабланки був ще один член збірної України Юрій Криворучко. Він фінішував на другому місці, одразу після Василя Іванчука. Криворучко також жодного разу не програв і загалом набрав 6 очок.

Приблизно в той самий час в Алмати пройшов Кубок Євразії Президента Казахстану з бліцу. Серед 100 учасників були шестеро українців. І хоча наші земляки не потрапили до числа призерів, але виступили цілком гідно. Кращим серед українських шахістів виявився Володимир Онищук, який з 15 очками поділив 5-7 місця. По 14 очок набрали Олександр Моісеєнко і Руслан Пономарьов, які розділили 8-14 місця. На очко менше виявилося в Андрія Волокитіна.

На турнірі «А» в рамках шахового фестивалю в Яссах (Румунія) за додатковим показником гросмейстер Олександр Зубарєв, набравши 6,5 очок у 9 турах, обійшов своїх колег і посів перше місце.

А ось на Опені в Тепліце (Чехія) трохи не пощастило Юрію Солодовніченку. Він ще з шістьма шахістами здобув по 7 очок, однак для українця – «тільки» 6-е місце.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *