Переможцем конкурсу на отримання гранту від СКУ стала Українська федерація флорболу

logo_vect2-800

Виконкомом Спортивного комітету України на основі конкурсного відбору було визначено переможця гранту на 25 тисяч гривень. Цього року фінансову підтримку отримає Українська федерація флорболу.

Маємо відзначити, що з 7 асоційованих членів СКУ заявку подала лише одна організація – Українська федерація флорболу. Саме ця федерація зробила потужний крок вперед у розвитку флорболу в Україні і тепер прагне посилити методичне підґрунтя для покращення методів підготовки спортсменів з флорболу, поліпшення освітніх знань тренерів, підвищення суддівської кваліфікації та розвитку роботи функціонерів федерації. 

В рамках проекту відбудеться переклад та адаптація до українських реалій існуючих у світі методичних матеріалів, а також розробка нових на основі світового досвіду. Проект не має географічних обмежень та планує охопити всю територію України.

Вітаємо цьогорічних переможців та нагадуємо, що грант було започатковано у 2015 році з метою фінансової підтримки асоційованих членів Спортивного комітету України. Конкурс на отримання гранту СКУ проводиться втретє.   

Наступний конкурс буде оголошено у 2019 році.

За допомогою грантів Спортивний комітет України прагне через проведення заходів популяризувати неолімпійські види спорту, через соціальні проекти заохотити до соціальної інтеграції та рівних можливостей в спорті, а також залучити молодь до занять спорту.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *