Переможці та призери заліків ЧУ-2016 з картингу

carting_ukrchamp2016Минулого уїк-енду в Полтаві підбили підсумки національної першості з картингу 2016 року. І переважна більшість фаворитів зберегла свої позиції.

Кращим в цьому році в категорії «60-міні» став Олександр Бондарев. Він виграв абсолютно всі фінали, в яких брав участь. На другій сходинці чемпіонат звершив Дмитро Коржавін, на третій – Сергій Девізоров.

Олексій Телюк, Тимофій Гаврилець і Даниїл Кукурузов у такому порядку розмістилися на подіумі в останній гонці сезону та у підсумку чемпіонату в заліку «60».

Єгор Скалі у Полтаві виступив не дуже вдало, проте це все одно не завадило йому залишити за собою «золото» сезону в заліку «Безкоробка-юніор». А ось Валерія Щиголева, навпаки, провела успішний уїк-енд – дві перемоги у фіналах, що дозволило їй обійти найближчих опонентів у боротьбі за титул віце-чемпіона. «Бронзу» чемпіонату здобув Олександр Дерюга.

У категорії «Безкоробка» достроково переміг Даниїл Чупінін, однак у Полтаві він продовжив переможну ходу, вигравши все і в останній змагальний день сезону. Богдан Петренко двічі цього уїк-енду став третім у гонках, і це допомогло йому обійти Тимофія Степашка в боротьбі за срібло.

Останній етап не приніс змін і для призерів сезону в категорії «KZ2». Олександр Сович, Олександр Ткаченко та Ілля Телюк зберегли місця в трійці найсильніших.

У боротьбі колективів за підсумками року попередньо кращим став харківський КК «Лідер», в складі якого відзначилися Олексій Телюк, Олександр Ткаченко, Олександр Дерюга і Кирило Бакаленко. Другою сезон завершила київська команда «Borsch Racing», якій залікові очки принесли Валерія Щиголева, Даниїл Кукурузов, Ростислав Костіна і Тимофій Степашко. «Бронзу» здобула каменська «Dnipro Kart», пункти якій додавали Богдан Петренко, Сергій Девізоров, Макар Мізевіч та Ілля Телюк.