Перша ліцензія ВІ-2017 у пауерліфтингу

 powerlifting_wc-2016_klymenko У понеділок, 14 листопада, в Орландо (Флоріда, США) стартувала першість світу з пауерліфтингу, на якій, окрім нагород, розігруються ліцензії на прийдешні Всесвітні ігри. У перший змагальний день найкращих визначили в чотирьох найлегших категоріях – по дві у чоловіків (59 кг, 66 кг) та жінок (47 кг, 52 кг). Серед призерів є українська спортсменка.

Бронзовим призером Чемпіонату світу 2016 року у вазі до 52 кг стала Катерина Клименко. Загальна сума Катерини в силовому триборстві – 480,0 кг. У першій вправі – присідання зі штангою на плечах – з другої спроби підкорила 187,5 кг. Це був другий результат. У жимі лежачи в неї третій показник – 117,5 кг (заключна спроба на 120,0 кг була невдалою). Тяга штанги завершилася без жодної помилки і в останньому підході Клименко підкорює 175,0 кг, що є четвертим місцем у вправі.

Це не тільки наша перша нагорода на світовому форумі в США, але й перша ліцензія на Всесвітні ігри 2017 року в пауерліфтингу.  

Додамо, головний неолімпійський старт чотириріччя проходитиме з 20 по 30 липня 2017 року в Польщі.

Раніше ми писали, що представники вітчизняної школи таїландського боксу Муей-Тай вже здобули п’ять іменних ліцензій до польського Вроцлава. Не відстають від них і наші кікбоксери.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *