Перше командне місце України на ЧЄ з рогейну

rogein_eurochamp2016Нещодавно в Норте-де-Аралар (Іспанія) розіграли нагороди континентальної першості зі спортивного орієнтування у дисципліні рогейн. Боротьбу за медалі вели дорослі й молодь. Здобуток українців – сім відзнак різного ґатунку.

Найчастіше на призовий подіум ЧЄ-2016 піднімалися представники молодіжної команди України. Чемпіонками Старого Світу у жінок стали Катерина Дзема і Поліна Захарова. Одразу за ними фінішували Юлія Кравчук та Юлія Кобець, які отримали срібло. У змаганнях змішаних команд перший рядок зайняли Сергій Нагорнюк, Володимир Бездітний і Анастасія Басюк. Повний комплект у турнірі чоловіків зібрали Сергій Моспан, Ярослав Кошовий, В’ячеслав та Андрій Келя, Олександр Колчанов і Валентин Лазар.

У змаганнях серед дорослих найкращий результат на рахунку Наталії Пустової та Олени Доценко. Вони стали третіми в жіночому турнірі. У топ-5 в «міксті» фінішували Євген Цирень, Марія Шупер та Артем Городинець. У цьому виді виступали більше 200 учасників.

Загалом у континентальних змаганнях взяли участь понад 465 спортсменів з 18 країн Європи. Збірна України була представлена 32 учасниками – 19 чоловіків та 13 жінок. Наші спортсмени виграли командний залік.

Довідка. На чемпіонатах Європи з рогейну беруть участь команди (від двох до пяти осіб), які за 24 години пішки по пересічній місцевості мають знайти всі контрольні точки на дистанції. У цьому виді спортивного орієнтування контрольні пункти розташовані на великій дистанції. Користуватися після старту змагань можна лише магнітними компасами, годинником і копіями карт. Забороняється використання будь-яких компютерних чи інших електронних засобів. Окрім того, члени однієї команди мають постійно перебувати у контакті один з одним. Допомога зі сторони – неможлива.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *