Перші переможці нового дартс-сезону

 darts_cupofukr-2017_1st_stageВ Одесі стартував черговий змагальний дартс-сезон. Турніром-відкриттям 2017 року став перший етап Кубка України у дисципліні «501 DO». Одночасно із ним провели парну кубкову першість країни з 501 дабл-аут.

Переможцями старту КУ-2017 стали Олександр Мамика з Кривого Рогу та Ганна Чумак з Маріуполя. Срібло змагань на рахунку Олексія Бушуя (Харків) і Світлани Анісімової (Донецьк). Бронзовими призерами першого етапу є Андрій Васюра (Кривий Ріг) і Марина Павлюченко (Харків).

Виокремимо, що чемпіони особистого Кубку зуміли оформити дубль, святкуючи перемогу і в парних змаганнях.

Олександр Мамика в дуеті з Олександром Луковим в максимально напруженій фінальній грі, в якій знадобились всі 5 легів, вирвали звитягу в київсько-одеської пари Денис Григоренко/Дмитро Кисельов. Третю позицію вибороли діючий чемпіон України Олексій Бушуй разом з Володимиром Мартовим, які здолали у бронзовому протистоянні господарів з рахунком 3-1.

Серед жіночих пар перемогу святкував Маріуполь – тандем Ганни Чумак і Ольги Грушовець. Вони жодного разу не програли, віддавши в трьох матчах лише три лега. Другими стали чинна чемпіонка країни Світлана Анісімова, яка виступала в парі з Мариною Павлюченко. Срібні призери поступилися лише раз – переможцям. Киянки Наталя Ледєньова та Маргарита Єрчик посіли третє місце.

Окремо зазначимо, що вперше на змаганнях такого рівня в Україні пари грали за схемою, яку використовують у PDC. Ця схема передбачає гру «пара на пару» лише у третьому матчі, перші два матчі  (а якщо буде необхідність, то 4 та 5 зустрічі) суперники грають між собою один на один.

Додамо, 501 дабл-аут є найпопулярнішою та найпрестижнішою дисципліною в дартсі.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *